Zapraszamy do udziału w WEBkonkursie!

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w konkursie na projekt systemu identyfikacji wizualnej portalu „Wspieramy e-biznes”, organizowanym przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości. Do wygrania atrakcyjne nagrody: profesjonalna stacja graficzna, laptopy oraz akcesoria multimedialne! Konkurs Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) ruszył 3 lutego br. Skierowany jest do wszystkich, którzy interesują się grafiką komputerową i potrafią projektować. Zadaniem konkursowym jest opracowanie projektu systemu identyfikacji wizualnej portalu „Wspieramy e-biznes” www.web.gov.pl Składają się na niego projekty: logotypu portalu, strony głównej portalu wraz z propozycją trzech podstron oraz bannera reklamowego. Nadsyłane prace będą oceniane przez jury pod względem spójności z systemem identyfikacji wizualnej, pomysłowości, użyteczności i atrakcyjności wizualnej. W skład jury konkursu wchodzą specjaliści z dziedziny projektowania, prof. Piotr Jaworowski z Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, prof. Wiesław Gołuch z Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu, mgr Sebastian Lis z Polsko-Japońskiej Wyższej Szkoły Technik Komputerowych, jak również przedstawiciele PARP. Niezbędne informacje o warunkach udziału w konkursie znajdują się na stronie dedykowanej konkursowi www.web.gov.pl/WEBkonkurs/.
Konkurs trwa od 3 do 24 lutego 2009 r. Ogłoszenie zwycięzców już w marcu 2009 r. W celu zapoznania się ze szczegółami zapraszamy na stronę www.web.gov.pl/WEBkonkurs/. *** Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) jest agencją rządową podlegającą Ministrowi właściwemu ds. gospodarki. Zadaniem Agencji jest zarządzanie funduszami pochodzącymi z budżetu państwa i Unii Europejskiej, przeznaczonymi na wspieranie przedsiębiorczości i rozwój zasobów ludzkich, ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb małych i średnich przedsiębiorstw. Fundusze unijne, którymi PARP dysponuje w okresie 2007-2013, są przeznaczone na unowocześnianie technologii stosowanych w przedsiębiorstwach, wspieranie tworzenia związków kooperacyjnych i klastrów małych i średnich firm, inicjowanie działalności innowacyjnej, stymulowanie działalności badawczo-rozwojowej i rozwój przedsiębiorstw. PARP pomagając tworzyć przyjazne środowisko dla funkcjonowania biznesu, współpracuje z instytucjami otoczenia biznesu, organizacjami przedsiębiorców, urzędami i jednostkami samorządu terytorialnego. Więcej informacji udzielają: Monika Karwat-Bury Rzecznik prasowy Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości tel. 022/ 432 71 44 e-mail: media@parp.gov.pl Magdalena Frańczak Senior Account Executive Agencja PR Partner of Promotion tel. 022/ 858 74 58 e-mail: m.franczak@partnersi.com.pl

Studentki WIT w drugim etapie konkursu Strefa Studenta
20/03/2019

Studentki WIT w drugim etapie konkursu Strefa Studenta

Studentki kierunku Grafika WIT: Angelika Zwolińska i Maria Firsova, które na zajęciach Małgorzaty Sobocińskiej-Kiss z Projektowania Graficznego 2 robiły projekty serii opakowań na produkty spożywcze zostały wybrane w pierwszym etapie 8. edycji konkursu "Strefa Studenta".
Kierunek Grafika WIT z Certyfikatem i Znakiem Jakości
19/03/2019

Kierunek Grafika WIT z Certyfikatem i Znakiem Jakości "Studia z Przyszłością" 2019

Podczas Gali Finałowej Programu Akredytacji Kierunków Studiów kierunek Grafika (studia II stopnia) został nagrodzony i otrzymał Certyfikat i Znak Jakości "Studia z Przyszłością".
Tajemnica drugiej strony – Dariusz Mlącki
19/03/2019

Tajemnica drugiej strony – Dariusz Mlącki

22 lutego 2019 r. w Galeria Bielska BWA odbył się wernisaż wystawy "Tajemnica drugiej strony" pracownika WIT Dariusza Mląckiego, który prowadzi na kierunku Grafika zajęcia z Rysunku i Malarstwa.
Joanny Krzysztoń – Ile światła potrzeba by ciemność uczynić znośną
18/03/2019

Joanny Krzysztoń – Ile światła potrzeba by ciemność uczynić znośną

Zapraszamy na wystawę Joanny Krzysztoń - wykładowcy Malarstwa na kierunku Grafika WIT.
Międzynarodowy Konkurs Ilustratorski dla studentów
15/03/2019

Międzynarodowy Konkurs Ilustratorski dla studentów

WIT partnerem Międzynarodowego Konkursu Ilustratorskiego SIGNU. W jury konkursu jest Anna Kłos , która prowadzi zajęcia z projektowania graficznego oraz wykłady z historii projektowania graficznego w WIT.
Finał akcji „Czekam na Ciebie”
11/03/2019

Finał akcji „Czekam na Ciebie”

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszytkim za wsparcie akcji „Czekam na Ciebie”. Zebrane zostało 6 200,00 (sześć tysięcy dwieście złotych)! Trzy grafiki zostały zakupione przez WIT - wkrótce będziecie mogli je podziwiać na korytarzu w budynku przy ul. Newelskiej.