Zapraszamy do udziału w WEBkonkursie!

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w konkursie na projekt systemu identyfikacji wizualnej portalu „Wspieramy e-biznes”, organizowanym przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości. Do wygrania atrakcyjne nagrody: profesjonalna stacja graficzna, laptopy oraz akcesoria multimedialne! Konkurs Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) ruszył 3 lutego br. Skierowany jest do wszystkich, którzy interesują się grafiką komputerową i potrafią projektować. Zadaniem konkursowym jest opracowanie projektu systemu identyfikacji wizualnej portalu „Wspieramy e-biznes” www.web.gov.pl Składają się na niego projekty: logotypu portalu, strony głównej portalu wraz z propozycją trzech podstron oraz bannera reklamowego. Nadsyłane prace będą oceniane przez jury pod względem spójności z systemem identyfikacji wizualnej, pomysłowości, użyteczności i atrakcyjności wizualnej. W skład jury konkursu wchodzą specjaliści z dziedziny projektowania, prof. Piotr Jaworowski z Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, prof. Wiesław Gołuch z Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu, mgr Sebastian Lis z Polsko-Japońskiej Wyższej Szkoły Technik Komputerowych, jak również przedstawiciele PARP. Niezbędne informacje o warunkach udziału w konkursie znajdują się na stronie dedykowanej konkursowi www.web.gov.pl/WEBkonkurs/.
Konkurs trwa od 3 do 24 lutego 2009 r. Ogłoszenie zwycięzców już w marcu 2009 r. W celu zapoznania się ze szczegółami zapraszamy na stronę www.web.gov.pl/WEBkonkurs/. *** Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) jest agencją rządową podlegającą Ministrowi właściwemu ds. gospodarki. Zadaniem Agencji jest zarządzanie funduszami pochodzącymi z budżetu państwa i Unii Europejskiej, przeznaczonymi na wspieranie przedsiębiorczości i rozwój zasobów ludzkich, ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb małych i średnich przedsiębiorstw. Fundusze unijne, którymi PARP dysponuje w okresie 2007-2013, są przeznaczone na unowocześnianie technologii stosowanych w przedsiębiorstwach, wspieranie tworzenia związków kooperacyjnych i klastrów małych i średnich firm, inicjowanie działalności innowacyjnej, stymulowanie działalności badawczo-rozwojowej i rozwój przedsiębiorstw. PARP pomagając tworzyć przyjazne środowisko dla funkcjonowania biznesu, współpracuje z instytucjami otoczenia biznesu, organizacjami przedsiębiorców, urzędami i jednostkami samorządu terytorialnego. Więcej informacji udzielają: Monika Karwat-Bury Rzecznik prasowy Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości tel. 022/ 432 71 44 e-mail: media@parp.gov.pl Magdalena Frańczak Senior Account Executive Agencja PR Partner of Promotion tel. 022/ 858 74 58 e-mail: m.franczak@partnersi.com.pl

Warsztaty z Mirosławem Jękotem
15/10/2019

Warsztaty z Mirosławem Jękotem

24 października w ramach projektu „Zintegrowany Program Rozwoju WSISiZ” odbędą się zajęcia warsztatowe „Zarządzanie stresem w biznesie”.
Czytaj więcej o warsztatach dla studentów
Wystawa Abstrakcja i Geometria
09/10/2019

Wystawa Abstrakcja i Geometria

Serdecznie zapraszamy na otwarcie wystawy, której kuratorami są wspaniali wykładowcy kierunku Grafika WIT: Anna Kłos (Retroavangarda) oraz Dariusz Mlącki (Galeria Korekta)
Złoty Medal dla Profesora Mieczysława Wasilewskiego
09/10/2019

Złoty Medal dla Profesora Mieczysława Wasilewskiego

Profesor Mieczysław Wasilewski otrzymał złoty Medal „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”
Joanna Krzysztoń Teraz Kolor
07/10/2019

Joanna Krzysztoń Teraz Kolor

Serdecznie zapraszamy na wernisaż i wystawę malarstwa Joanny Krzysztoń, wykładowcy WIT.
Wyróżnienie dla promotorów i opiekunów
02/10/2019

Wyróżnienie dla promotorów i opiekunów

Podczas Inauguracji roku akademickiego 2019/2020 promotorom i opiekunom prac dyplomowych zostały wręczone nagrody.
Wystawa Andrzeja Wieteszki
26/09/2019