Zapraszamy do udziału w WEBkonkursie!

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w konkursie na projekt systemu identyfikacji wizualnej portalu „Wspieramy e-biznes”, organizowanym przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości. Do wygrania atrakcyjne nagrody: profesjonalna stacja graficzna, laptopy oraz akcesoria multimedialne! Konkurs Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) ruszył 3 lutego br. Skierowany jest do wszystkich, którzy interesują się grafiką komputerową i potrafią projektować. Zadaniem konkursowym jest opracowanie projektu systemu identyfikacji wizualnej portalu „Wspieramy e-biznes” www.web.gov.pl Składają się na niego projekty: logotypu portalu, strony głównej portalu wraz z propozycją trzech podstron oraz bannera reklamowego. Nadsyłane prace będą oceniane przez jury pod względem spójności z systemem identyfikacji wizualnej, pomysłowości, użyteczności i atrakcyjności wizualnej. W skład jury konkursu wchodzą specjaliści z dziedziny projektowania, prof. Piotr Jaworowski z Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, prof. Wiesław Gołuch z Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu, mgr Sebastian Lis z Polsko-Japońskiej Wyższej Szkoły Technik Komputerowych, jak również przedstawiciele PARP. Niezbędne informacje o warunkach udziału w konkursie znajdują się na stronie dedykowanej konkursowi www.web.gov.pl/WEBkonkurs/.
Konkurs trwa od 3 do 24 lutego 2009 r. Ogłoszenie zwycięzców już w marcu 2009 r. W celu zapoznania się ze szczegółami zapraszamy na stronę www.web.gov.pl/WEBkonkurs/. *** Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) jest agencją rządową podlegającą Ministrowi właściwemu ds. gospodarki. Zadaniem Agencji jest zarządzanie funduszami pochodzącymi z budżetu państwa i Unii Europejskiej, przeznaczonymi na wspieranie przedsiębiorczości i rozwój zasobów ludzkich, ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb małych i średnich przedsiębiorstw. Fundusze unijne, którymi PARP dysponuje w okresie 2007-2013, są przeznaczone na unowocześnianie technologii stosowanych w przedsiębiorstwach, wspieranie tworzenia związków kooperacyjnych i klastrów małych i średnich firm, inicjowanie działalności innowacyjnej, stymulowanie działalności badawczo-rozwojowej i rozwój przedsiębiorstw. PARP pomagając tworzyć przyjazne środowisko dla funkcjonowania biznesu, współpracuje z instytucjami otoczenia biznesu, organizacjami przedsiębiorców, urzędami i jednostkami samorządu terytorialnego. Więcej informacji udzielają: Monika Karwat-Bury Rzecznik prasowy Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości tel. 022/ 432 71 44 e-mail: media@parp.gov.pl Magdalena Frańczak Senior Account Executive Agencja PR Partner of Promotion tel. 022/ 858 74 58 e-mail: m.franczak@partnersi.com.pl

Academic League of Games w konkursie Projuvenes
20/11/2018

Academic League of Games w konkursie Projuvenes "Studencka Innowacja"

Academic League of Games (ALOG) – projekt Samorządu Studentów WIT dostał nominację w kategorii "Studencka Innowacja" w konkursie Projuvenes - inicjatywie stworzonej przez Parlament Studencki RP. Aby wygrać potrzebują Waszego wsparcia
WIT Partnerem Technologicznym filmu „Wieczny ogień”
16/11/2018

WIT Partnerem Technologicznym filmu „Wieczny ogień”

„Wieczny ogień” w reżyserii Piotra Janowczyka to krótkometrażowa artystyczna animacja według Ramayany na podstawie malowideł Stefana Norblina zdobiących pałac maharadży w Jodhpurze w Indiach.
Jerzy Grabowski „Tajemnicza liczba 9” – Wystawa
13/11/2018

Jerzy Grabowski „Tajemnicza liczba 9” – Wystawa

Zapraszamy na wystawę, której kuratorami są wykładowcy kierunku Grafika WIT - Anna Kłos oraz Dariusz Mlącki.
Erasmus+ w WIT
09/11/2018

Erasmus+ w WIT

Skorzystajcie z możliwości, jakie daje Wam fundusz stypendialny programu Unii Europejskiej. O stypendium Erasmus+ na studia w semestrze letnim można jeszcze się ubiegać do końca listopada!
WIT dla szkół -  Kurs programowania w C++ dla uczniów Zespołu Szkół Nr 36 im. M. Kasprzaka
07/11/2018

WIT dla szkół - Kurs programowania w C++ dla uczniów Zespołu Szkół Nr 36 im. M. Kasprzaka

W ramach współpracy Uczelni z Zespołem Szkół Nr 36 im. M. Kasprzaka 5 listopada rozpoczęła się kolejna edycja kursu programowania w C++ dla uczniów.
„Optymalizacja w zastosowaniach praktycznych” – Seminarium
07/11/2018

„Optymalizacja w zastosowaniach praktycznych” – Seminarium

W dniu 14 listopada o godzinie 10:00, w sali 200, w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN, dr Wit Jakuczun (WLOG Solutions) przedstawi referat „Optymalizacja w Zastosowaniach Praktycznych”.