Zapraszamy do udziału w WEBkonkursie!

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w konkursie na projekt systemu identyfikacji wizualnej portalu „Wspieramy e-biznes”, organizowanym przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości. Do wygrania atrakcyjne nagrody: profesjonalna stacja graficzna, laptopy oraz akcesoria multimedialne! Konkurs Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) ruszył 3 lutego br. Skierowany jest do wszystkich, którzy interesują się grafiką komputerową i potrafią projektować. Zadaniem konkursowym jest opracowanie projektu systemu identyfikacji wizualnej portalu „Wspieramy e-biznes” www.web.gov.pl Składają się na niego projekty: logotypu portalu, strony głównej portalu wraz z propozycją trzech podstron oraz bannera reklamowego. Nadsyłane prace będą oceniane przez jury pod względem spójności z systemem identyfikacji wizualnej, pomysłowości, użyteczności i atrakcyjności wizualnej. W skład jury konkursu wchodzą specjaliści z dziedziny projektowania, prof. Piotr Jaworowski z Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, prof. Wiesław Gołuch z Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu, mgr Sebastian Lis z Polsko-Japońskiej Wyższej Szkoły Technik Komputerowych, jak również przedstawiciele PARP. Niezbędne informacje o warunkach udziału w konkursie znajdują się na stronie dedykowanej konkursowi www.web.gov.pl/WEBkonkurs/.
Konkurs trwa od 3 do 24 lutego 2009 r. Ogłoszenie zwycięzców już w marcu 2009 r. W celu zapoznania się ze szczegółami zapraszamy na stronę www.web.gov.pl/WEBkonkurs/. *** Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) jest agencją rządową podlegającą Ministrowi właściwemu ds. gospodarki. Zadaniem Agencji jest zarządzanie funduszami pochodzącymi z budżetu państwa i Unii Europejskiej, przeznaczonymi na wspieranie przedsiębiorczości i rozwój zasobów ludzkich, ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb małych i średnich przedsiębiorstw. Fundusze unijne, którymi PARP dysponuje w okresie 2007-2013, są przeznaczone na unowocześnianie technologii stosowanych w przedsiębiorstwach, wspieranie tworzenia związków kooperacyjnych i klastrów małych i średnich firm, inicjowanie działalności innowacyjnej, stymulowanie działalności badawczo-rozwojowej i rozwój przedsiębiorstw. PARP pomagając tworzyć przyjazne środowisko dla funkcjonowania biznesu, współpracuje z instytucjami otoczenia biznesu, organizacjami przedsiębiorców, urzędami i jednostkami samorządu terytorialnego. Więcej informacji udzielają: Monika Karwat-Bury Rzecznik prasowy Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości tel. 022/ 432 71 44 e-mail: media@parp.gov.pl Magdalena Frańczak Senior Account Executive Agencja PR Partner of Promotion tel. 022/ 858 74 58 e-mail: m.franczak@partnersi.com.pl

Na Pomoc Australii - Aukcja Charytatywna
24/01/2020

Na Pomoc Australii - Aukcja Charytatywna

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą Aukcji Charytatywnej „Na Pomoc Australii!”.
Trzeci Wymiar Grafiki / Galeria WIT
24/01/2020

Trzeci Wymiar Grafiki / Galeria WIT

Serdecznie zapraszamy na wystawę pt. „Trzeci Wymiar Grafiki”, na którą składają się prace studentów z pracowni Rzeźby Cyfrowej oraz Rzeźby i Rysunku prowadzonej przez dr Krzysztofa Franaszka.
Dowiedz sie więcej o wystawie Trzeci Wymiar Grafiki
WIT partnerem ITechDay 2020
23/01/2020

WIT partnerem ITechDay 2020

Jako Partner ITechDay 2020 serdecznie zapraszamy do udziału w tym niesamowitym wydarzeniu, które odbędzie się 3 marca 2020 r.
Poznaj szczegóły wydarzenia ITechDay 2020
Filip Pachucki kolejnym gościem Spotkań z Twórcami
17/01/2020

Filip Pachucki kolejnym gościem Spotkań z Twórcami

Zapraszamy na spotkanie z absolwentem Grafiki WIT Filipem Pachuckim, który od 5 lat profesjonalnie zajmuje się animacją komputerową na potrzeby filmów, gier i reklam!
Zastosowanie filtrów graficznych dla regularyzacji map fluencji w planowaniu radioterapii techniką IMRT
15/01/2020

20 stycznia Przemysław Juszczuk przedstawi referat w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN
Wystawa „Rośliny nas ocalą” / Fotorelacja z wernisażu
14/01/2020

Wystawa „Rośliny nas ocalą” / Fotorelacja z wernisażu

Wernisaż wystawy „Rośliny nas ocalą”, odbył się w niedzielę 19 stycznia o godz. 14.30 w Zespole pałacowo-parkowym PAN w Jabłonnie.