Zapraszamy do udziału w WEBkonkursie!

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w konkursie na projekt systemu identyfikacji wizualnej portalu „Wspieramy e-biznes”, organizowanym przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości. Do wygrania atrakcyjne nagrody: profesjonalna stacja graficzna, laptopy oraz akcesoria multimedialne! Konkurs Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) ruszył 3 lutego br. Skierowany jest do wszystkich, którzy interesują się grafiką komputerową i potrafią projektować. Zadaniem konkursowym jest opracowanie projektu systemu identyfikacji wizualnej portalu „Wspieramy e-biznes” www.web.gov.pl Składają się na niego projekty: logotypu portalu, strony głównej portalu wraz z propozycją trzech podstron oraz bannera reklamowego. Nadsyłane prace będą oceniane przez jury pod względem spójności z systemem identyfikacji wizualnej, pomysłowości, użyteczności i atrakcyjności wizualnej. W skład jury konkursu wchodzą specjaliści z dziedziny projektowania, prof. Piotr Jaworowski z Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, prof. Wiesław Gołuch z Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu, mgr Sebastian Lis z Polsko-Japońskiej Wyższej Szkoły Technik Komputerowych, jak również przedstawiciele PARP. Niezbędne informacje o warunkach udziału w konkursie znajdują się na stronie dedykowanej konkursowi www.web.gov.pl/WEBkonkurs/.
Konkurs trwa od 3 do 24 lutego 2009 r. Ogłoszenie zwycięzców już w marcu 2009 r. W celu zapoznania się ze szczegółami zapraszamy na stronę www.web.gov.pl/WEBkonkurs/. *** Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) jest agencją rządową podlegającą Ministrowi właściwemu ds. gospodarki. Zadaniem Agencji jest zarządzanie funduszami pochodzącymi z budżetu państwa i Unii Europejskiej, przeznaczonymi na wspieranie przedsiębiorczości i rozwój zasobów ludzkich, ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb małych i średnich przedsiębiorstw. Fundusze unijne, którymi PARP dysponuje w okresie 2007-2013, są przeznaczone na unowocześnianie technologii stosowanych w przedsiębiorstwach, wspieranie tworzenia związków kooperacyjnych i klastrów małych i średnich firm, inicjowanie działalności innowacyjnej, stymulowanie działalności badawczo-rozwojowej i rozwój przedsiębiorstw. PARP pomagając tworzyć przyjazne środowisko dla funkcjonowania biznesu, współpracuje z instytucjami otoczenia biznesu, organizacjami przedsiębiorców, urzędami i jednostkami samorządu terytorialnego. Więcej informacji udzielają: Monika Karwat-Bury Rzecznik prasowy Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości tel. 022/ 432 71 44 e-mail: media@parp.gov.pl Magdalena Frańczak Senior Account Executive Agencja PR Partner of Promotion tel. 022/ 858 74 58 e-mail: m.franczak@partnersi.com.pl

Nasz wykładowca został Honorowym członkiem CEIDA
09/07/2020

Nasz wykładowca został Honorowym członkiem CEIDA

Wykładowca na kierunku Grafika WIT - dr Piotr Krochmalski, został Honorowym członkiem CEIDA. Serdecznie gratulujemy!
Zmarł dr. hab. inż. Wiesław Krajewski
08/07/2020

Zmarł dr. hab. inż. Wiesław Krajewski

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci dr. hab. inż. Wiesława Krajewskiego – pracownika Wydziału Informatyki, specjalisty z dziedzinie automatyki i robotyki, eksperta w zakresie systemów komputerowych, Wspaniałego Człowieka, który na zawsze pozostanie w naszej pamięci.
Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP
02/07/2020

Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP

To już 12-raz kiedy Microsoft uznał, że warto przyznać tę nagrodę naszemu wykładowcy na kierunku Informatyka. Paweł Pławiak od lipca 2009 roku jest regularnie nagradzany przez Microsoft tytułem Most Valuable Professional (MVP), aktualnie w kategorii Enterprise Mobility.