Zapraszamy na bezpłatne szkolenie w zakresie użytkowania darmowego oprogramowania

Szkolenie organizuje uczelniany Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości.
Szkolenie odbędzie się 28.03.2007 (środa) o godz. 17.00 w budynku przy ul. Gizów 6 (sala G 207). Wstęp wolny! Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, prosimy o potwierdzenie uczestnictwa mailem na adres: koordynator@aiptech.pl Celem szkolenia jest nabycie podstawowych umiejętności w zakresie użytkowania darmowego oprogramowania. Podczas kursu każdy uczestnik zapozna się z systemem Linux i zdobędzie wiedzę na temat przyjaznego użytkownikowi środowiska graficznego KDE. Przedstawiony zostanie również pakiet biurowy OpenOffice, na którym każdy uczestnik, pracując w serii specjalnie do tego celu przygotowanych ćwiczeń, będzie mógł nabyć praktyczne umiejętności w zakresie tworzenia dokumentów, arkuszy kalkulacyjnych, wykresów i prezentacji. Zademonstrowane zostaną także aplikacje internetowe służące do przeglądania zawartości serwisów www, zarządzania pocztą elektroniczną i przesyłania plików pomiędzy komputerami z dostępem do Internetu. Na szkoleniu odbędą się również ćwiczenia z zarządzania plikami w strukturze folderów oraz obsługa plików skompresowanych.Dodatkowo, jeżeli po opanowaniu przez uczestników szkolenia podstawowego zakresu materiału zostanie wystarczająco dużo czasu, przedstawione zostaną niektóre komunikatory internetowe oraz w krótkim wykładzie zostanie wyjaśniona różnica pomiędzy różnymi typami darmowego oprogramowania. Szkolenie planowane jest na 3 godziny. Do tego czasu należy doliczyć 15 minutową przerwę po I części kursu.

Warsztaty z Mirosławem Jękotem
15/10/2019

Warsztaty z Mirosławem Jękotem

24 października w ramach projektu „Zintegrowany Program Rozwoju WSISiZ” odbędą się zajęcia warsztatowe „Zarządzanie stresem w biznesie”.
Czytaj więcej o warsztatach dla studentów
Wystawa Abstrakcja i Geometria
09/10/2019

Wystawa Abstrakcja i Geometria

Serdecznie zapraszamy na otwarcie wystawy, której kuratorami są wspaniali wykładowcy kierunku Grafika WIT: Anna Kłos (Retroavangarda) oraz Dariusz Mlącki (Galeria Korekta)
Złoty Medal dla Profesora Mieczysława Wasilewskiego
09/10/2019

Złoty Medal dla Profesora Mieczysława Wasilewskiego

Profesor Mieczysław Wasilewski otrzymał złoty Medal „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”
Joanna Krzysztoń Teraz Kolor
07/10/2019

Joanna Krzysztoń Teraz Kolor

Serdecznie zapraszamy na wernisaż i wystawę malarstwa Joanny Krzysztoń, wykładowcy WIT.
Wyróżnienie dla promotorów i opiekunów
02/10/2019

Wyróżnienie dla promotorów i opiekunów

Podczas Inauguracji roku akademickiego 2019/2020 promotorom i opiekunom prac dyplomowych zostały wręczone nagrody.
Wystawa Andrzeja Wieteszki
26/09/2019