Zapraszamy na bezpłatne szkolenie w zakresie użytkowania darmowego oprogramowania

Szkolenie organizuje uczelniany Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości.
Szkolenie odbędzie się 28.03.2007 (środa) o godz. 17.00 w budynku przy ul. Gizów 6 (sala G 207). Wstęp wolny! Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, prosimy o potwierdzenie uczestnictwa mailem na adres: koordynator@aiptech.pl Celem szkolenia jest nabycie podstawowych umiejętności w zakresie użytkowania darmowego oprogramowania. Podczas kursu każdy uczestnik zapozna się z systemem Linux i zdobędzie wiedzę na temat przyjaznego użytkownikowi środowiska graficznego KDE. Przedstawiony zostanie również pakiet biurowy OpenOffice, na którym każdy uczestnik, pracując w serii specjalnie do tego celu przygotowanych ćwiczeń, będzie mógł nabyć praktyczne umiejętności w zakresie tworzenia dokumentów, arkuszy kalkulacyjnych, wykresów i prezentacji. Zademonstrowane zostaną także aplikacje internetowe służące do przeglądania zawartości serwisów www, zarządzania pocztą elektroniczną i przesyłania plików pomiędzy komputerami z dostępem do Internetu. Na szkoleniu odbędą się również ćwiczenia z zarządzania plikami w strukturze folderów oraz obsługa plików skompresowanych.Dodatkowo, jeżeli po opanowaniu przez uczestników szkolenia podstawowego zakresu materiału zostanie wystarczająco dużo czasu, przedstawione zostaną niektóre komunikatory internetowe oraz w krótkim wykładzie zostanie wyjaśniona różnica pomiędzy różnymi typami darmowego oprogramowania. Szkolenie planowane jest na 3 godziny. Do tego czasu należy doliczyć 15 minutową przerwę po I części kursu.

Rozkłady zajęć w roku akademickim 2020/2021
24/09/2020

Rozkłady zajęć w roku akademickim 2020/2021

Informacja dotycząca organizacji zajęć dydaktycznych w WIT w nowym roku akademickim 2020/2021.
Sukces naszej studentki na Akademickich Mistrzostwach Polski
24/09/2020

Sukces naszej studentki na Akademickich Mistrzostwach Polski

Miło nam poinformować, że nasza studentka Informatyki II stopnia i reprezentantka Klubu Uczelnianego AZS WIT Magdalena Cebula zajmuje III miejsce w Akademickich Mistrzostwach Polski w podnoszeniu ciężarów.
Asertywność wspiera karierę zawodową – rozwiń swoje umiejętności i sprawdź jak uczymy zdalnie.
16/09/2020

Zapraszamy na dwugodzinny warsztat, na którym dowiesz się jak pracujemy na zajęciach w formule zdalnej.