Zapraszamy na bezpłatne szkolenie w zakresie użytkowania darmowego oprogramowania

Szkolenie organizuje uczelniany Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości.
Szkolenie odbędzie się 28.03.2007 (środa) o godz. 17.00 w budynku przy ul. Gizów 6 (sala G 207). Wstęp wolny! Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, prosimy o potwierdzenie uczestnictwa mailem na adres: koordynator@aiptech.pl Celem szkolenia jest nabycie podstawowych umiejętności w zakresie użytkowania darmowego oprogramowania. Podczas kursu każdy uczestnik zapozna się z systemem Linux i zdobędzie wiedzę na temat przyjaznego użytkownikowi środowiska graficznego KDE. Przedstawiony zostanie również pakiet biurowy OpenOffice, na którym każdy uczestnik, pracując w serii specjalnie do tego celu przygotowanych ćwiczeń, będzie mógł nabyć praktyczne umiejętności w zakresie tworzenia dokumentów, arkuszy kalkulacyjnych, wykresów i prezentacji. Zademonstrowane zostaną także aplikacje internetowe służące do przeglądania zawartości serwisów www, zarządzania pocztą elektroniczną i przesyłania plików pomiędzy komputerami z dostępem do Internetu. Na szkoleniu odbędą się również ćwiczenia z zarządzania plikami w strukturze folderów oraz obsługa plików skompresowanych.Dodatkowo, jeżeli po opanowaniu przez uczestników szkolenia podstawowego zakresu materiału zostanie wystarczająco dużo czasu, przedstawione zostaną niektóre komunikatory internetowe oraz w krótkim wykładzie zostanie wyjaśniona różnica pomiędzy różnymi typami darmowego oprogramowania. Szkolenie planowane jest na 3 godziny. Do tego czasu należy doliczyć 15 minutową przerwę po I części kursu.

Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP
02/07/2020

Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP

To już 12-raz kiedy Microsoft uznał, że warto przyznać tę nagrodę naszemu wykładowcy na kierunku Informatyka. Paweł Pławiak od lipca 2009 roku jest regularnie nagradzany przez Microsoft tytułem Most Valuable Professional (MVP), aktualnie w kategorii Enterprise Mobility.
WIT z certyfikatem „UCZELNIA LIDERÓW 2020”
02/07/2020

WIT z certyfikatem „UCZELNIA LIDERÓW 2020”

Nasza Uczelnia po raz kolejny otrzymała certyfikat „Uczelnia Liderów” wraz z nagrodami specjalnymi.
Dzień Otwarty WIT
20/06/2020

Dzień Otwarty WIT

Obejrzyj webinary DNIA OTWARTEGO WIT on‑line!