Zapraszamy na Dzień Otwarty w WIT

Serdecznie zapraszamy na DZIEŃ OTWARTY W WIT - 6 LIPCA 2013 r. o godzinie 11:00. Zarejestruj się na stronie wit.edu.pl/dzienotwarty i zapisz się na wybrane warsztaty.

W PROGRAMIE:

• Prezentacja Uczelni
  • Wystawa prac studentów kierunku Grafika
  • Spotkanie ze studentami i absolwentami
  • Warsztaty (film cyfrowy, grafika 3d, najnowsze trendy w web designie, zarządzanie projektami informatycznymi, jak przeprowadzić eksperymenty obliczeniowe i inne)

Warsztaty z Mirosławem Jękotem
15/10/2019

Warsztaty z Mirosławem Jękotem

24 października w ramach projektu „Zintegrowany Program Rozwoju WSISiZ” odbędą się zajęcia warsztatowe „Zarządzanie stresem w biznesie”.
Czytaj więcej o warsztatach dla studentów
Wystawa Abstrakcja i Geometria
09/10/2019

Wystawa Abstrakcja i Geometria

Serdecznie zapraszamy na otwarcie wystawy, której kuratorami są wspaniali wykładowcy kierunku Grafika WIT: Anna Kłos (Retroavangarda) oraz Dariusz Mlącki (Galeria Korekta)
Złoty Medal dla Profesora Mieczysława Wasilewskiego
09/10/2019

Złoty Medal dla Profesora Mieczysława Wasilewskiego

Profesor Mieczysław Wasilewski otrzymał złoty Medal „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”
Joanna Krzysztoń Teraz Kolor
07/10/2019

Joanna Krzysztoń Teraz Kolor

Serdecznie zapraszamy na wernisaż i wystawę malarstwa Joanny Krzysztoń, wykładowcy WIT.
Wyróżnienie dla promotorów i opiekunów
02/10/2019

Wyróżnienie dla promotorów i opiekunów

Podczas Inauguracji roku akademickiego 2019/2020 promotorom i opiekunom prac dyplomowych zostały wręczone nagrody.
Wystawa Andrzeja Wieteszki
26/09/2019