Zapraszamy na Dzień Otwarty w WIT

Serdecznie zapraszamy na DZIEŃ OTWARTY W WIT - 6 LIPCA 2013 r. o godzinie 11:00. Zarejestruj się na stronie wit.edu.pl/dzienotwarty i zapisz się na wybrane warsztaty.

W PROGRAMIE:

• Prezentacja Uczelni
  • Wystawa prac studentów kierunku Grafika
  • Spotkanie ze studentami i absolwentami
  • Warsztaty (film cyfrowy, grafika 3d, najnowsze trendy w web designie, zarządzanie projektami informatycznymi, jak przeprowadzić eksperymenty obliczeniowe i inne)

Nasz wykładowca został Honorowym członkiem CEIDA
09/07/2020

Nasz wykładowca został Honorowym członkiem CEIDA

Wykładowca na kierunku Grafika WIT - dr Piotr Krochmalski, został Honorowym członkiem CEIDA. Serdecznie gratulujemy!
Zmarł dr. hab. inż. Wiesław Krajewski
08/07/2020

Zmarł dr. hab. inż. Wiesław Krajewski

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci dr. hab. inż. Wiesława Krajewskiego – pracownika Wydziału Informatyki, specjalisty z dziedzinie automatyki i robotyki, eksperta w zakresie systemów komputerowych, Wspaniałego Człowieka, który na zawsze pozostanie w naszej pamięci.
Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP
02/07/2020

Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP

To już 12-raz kiedy Microsoft uznał, że warto przyznać tę nagrodę naszemu wykładowcy na kierunku Informatyka. Paweł Pławiak od lipca 2009 roku jest regularnie nagradzany przez Microsoft tytułem Most Valuable Professional (MVP), aktualnie w kategorii Enterprise Mobility.