Zapraszamy na IV edycję Letnich Praktyk Badawczych

Instytut Badań Systemowych Polskiej Akademii Nauk oraz Centrum Zastosowań Matematyki Instytutu Matematyki Polskiej Akademii Nauk zapraszają do uczestnictwa w Letnich Praktykach Badawczych. Program ten przeznaczony jest dla studentów o różnych zainteresowaniach naukowych, począwszy od matematyki i informatyki, poprzez nanotechnologie, do ekonomii i zarządzania. Praktyki przeznaczone są dla studentów wyższych lat studiów oraz doktorantów i odbywają się w miesiącach letnich (lipiec-wrzesień). W tym czasie uczestnicy mają możliwość wzięcia udziału w kilku (3-5) wybranych projektach o zróżnicowanej tematyce oraz specjalnym programie rozwijającym wiedzę z zakresu tworzenia nowoczesnych przedsięwzięć wysokiej technologii i metod komercjalizacji wyników badawczych. Ta część programu praktyk realizowana jest w oparciu przyglądanie się indywidualnym przypadkom (ang. case studies). Z uczestnikami swoją wiedzą dzielą się specjaliści powiązani ze światem nauki i biznesu.
Ze względu na interdyscyplinarny charakter praktyk, udział w nich gwarantuje zdobycie bogatego doświadczenia z pogranicza biznesu i nauk akademickich. Atrakcyjna tematyka i nowoczesna forma praktyk czyni je ofertą, obok której ciężko przejść obojętnie. Aplikacje (krótki list motywacyjny i CV) należy niezwłocznie wysyłać na adres: praktyki@ibspan.waw.pl, podając w temacie nr referencyjny IBS/AR/2008. Aby uzyskać więcej informacji zapraszamy na stronę: http://www.praktyki.ibspan.waw.pl. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w tegorocznej edycji Letniej Praktyki Badawczej.

Koronawirus - informacja
26/02/2020

Koronawirus - informacja

Wszystkie osoby, które powróciły z krajów gdzie koronawirus jest obecny proszone są o poważne potraktowanie sprawy.
UPGROWTH - Najlepsze Dyplomy WIT 2018/2019
13/02/2020

UPGROWTH - Najlepsze Dyplomy WIT 2018/2019

Razem z Pragalerią zapraszamy na wernisaż UPGROWTH - Najlepsze Dyplomy WIT 2018/2019!
Wystawa Joanny Mankiewicz „Punkty zwrotne”
05/02/2020

Wystawa Joanny Mankiewicz „Punkty zwrotne”

Zapraszamy na wystawę Joanny Mankiewicz – wykładowcy Typografii Komputerowej na kierunku Grafika WIT.
Nowe metody selekcji podzbiorów instrumentów w złożonych problemach inwestycji portfelowych
04/02/2020

Referat wygłosi Dmitry Podkopaev – 10 lutego o godzinie 11:30.
Spotkania z Twórcami: Filip Pachucki - Video/Fotorelacja
31/01/2020

Spotkania z Twórcami: Filip Pachucki - Video/Fotorelacja

Wykład Filipa Pachuckiego "Animacja na potrzeby filmów, gier i reklam, odbył się w czwartek 30 stycznia 2020 r. w WIT.
Aukcja charytatywna - na pomoc Australii w Pragalerii
31/01/2020

Aukcja charytatywna - na pomoc Australii w Pragalerii

Dziękujemy wszystkim za przybycie i gratulujemy nabywcom dzieł.