Zapraszamy na IV edycję Letnich Praktyk Badawczych

Instytut Badań Systemowych Polskiej Akademii Nauk oraz Centrum Zastosowań Matematyki Instytutu Matematyki Polskiej Akademii Nauk zapraszają do uczestnictwa w Letnich Praktykach Badawczych. Program ten przeznaczony jest dla studentów o różnych zainteresowaniach naukowych, począwszy od matematyki i informatyki, poprzez nanotechnologie, do ekonomii i zarządzania. Praktyki przeznaczone są dla studentów wyższych lat studiów oraz doktorantów i odbywają się w miesiącach letnich (lipiec-wrzesień). W tym czasie uczestnicy mają możliwość wzięcia udziału w kilku (3-5) wybranych projektach o zróżnicowanej tematyce oraz specjalnym programie rozwijającym wiedzę z zakresu tworzenia nowoczesnych przedsięwzięć wysokiej technologii i metod komercjalizacji wyników badawczych. Ta część programu praktyk realizowana jest w oparciu przyglądanie się indywidualnym przypadkom (ang. case studies). Z uczestnikami swoją wiedzą dzielą się specjaliści powiązani ze światem nauki i biznesu.
Ze względu na interdyscyplinarny charakter praktyk, udział w nich gwarantuje zdobycie bogatego doświadczenia z pogranicza biznesu i nauk akademickich. Atrakcyjna tematyka i nowoczesna forma praktyk czyni je ofertą, obok której ciężko przejść obojętnie. Aplikacje (krótki list motywacyjny i CV) należy niezwłocznie wysyłać na adres: praktyki@ibspan.waw.pl, podając w temacie nr referencyjny IBS/AR/2008. Aby uzyskać więcej informacji zapraszamy na stronę: http://www.praktyki.ibspan.waw.pl. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w tegorocznej edycji Letniej Praktyki Badawczej.

Sztuczna inteligencja w Korekcie
14/01/2019

Sztuczna inteligencja w Korekcie

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy Grzegorza Rogali i Joanny Krzysztoń pt. „Sztuczna inteligencja w Korekcie
Wernisaż wystawy „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”
11/01/2019

Wernisaż wystawy „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”

9 stycznia 2019 roku o godzinie 18.00 odbył się wernisaż wystawy współczesnej sztuki peruwiańskiej, której WIT był współorganizatorem.
DESDEO - platforma dla interaktywnej wielokryterialnej optymalizacji – Seminarium
11/01/2019

W dniu 16 stycznia (środa) o godzinie 10:00, w sali 200, w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN, Dr Dmitry Podkopaev przedstawi referat pt. „DESDEO − pierwsza platforma dla interaktywnej wielokryterialnej optymalizacji na zasadach wolnego oprogramowania”.
Wystawa „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”
03/01/2019

Wystawa „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”

Zapraszamy 9 stycznia 2019 roku o godzinie 18.00 do Galerii Retroavangarda Jerozolimskie Business Park na otwarcie dużej wystawy współczesnej sztuki peruwiańskiej pt. „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”.
Świąteczne godziny pracy
18/12/2018

Świąteczne godziny pracy

Przed planowaną wizytą w WIT, między 21 grudnia 2018 – 6 stycznia 2019 prosimy sprawdzić godziny pracy poszczególnych Działów w zakładce kontakt.
Fotorelacja: Spotkania z Twórcami – Bartek Kmita
17/12/2018

Fotorelacja: Spotkania z Twórcami – Bartek Kmita

Spotkania z Twórcami: Droga ponad celem – Czyli jak w ramach pracy nad dyplomem zrobić coś użytecznego – Bartek Kmita / CG Supervisor
Odbyło się w WIT 13 grudnia 2018r.