Zapraszamy na IV edycję Letnich Praktyk Badawczych

Instytut Badań Systemowych Polskiej Akademii Nauk oraz Centrum Zastosowań Matematyki Instytutu Matematyki Polskiej Akademii Nauk zapraszają do uczestnictwa w Letnich Praktykach Badawczych. Program ten przeznaczony jest dla studentów o różnych zainteresowaniach naukowych, począwszy od matematyki i informatyki, poprzez nanotechnologie, do ekonomii i zarządzania. Praktyki przeznaczone są dla studentów wyższych lat studiów oraz doktorantów i odbywają się w miesiącach letnich (lipiec-wrzesień). W tym czasie uczestnicy mają możliwość wzięcia udziału w kilku (3-5) wybranych projektach o zróżnicowanej tematyce oraz specjalnym programie rozwijającym wiedzę z zakresu tworzenia nowoczesnych przedsięwzięć wysokiej technologii i metod komercjalizacji wyników badawczych. Ta część programu praktyk realizowana jest w oparciu przyglądanie się indywidualnym przypadkom (ang. case studies). Z uczestnikami swoją wiedzą dzielą się specjaliści powiązani ze światem nauki i biznesu.
Ze względu na interdyscyplinarny charakter praktyk, udział w nich gwarantuje zdobycie bogatego doświadczenia z pogranicza biznesu i nauk akademickich. Atrakcyjna tematyka i nowoczesna forma praktyk czyni je ofertą, obok której ciężko przejść obojętnie. Aplikacje (krótki list motywacyjny i CV) należy niezwłocznie wysyłać na adres: praktyki@ibspan.waw.pl, podając w temacie nr referencyjny IBS/AR/2008. Aby uzyskać więcej informacji zapraszamy na stronę: http://www.praktyki.ibspan.waw.pl. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w tegorocznej edycji Letniej Praktyki Badawczej.

Warsztaty z Mirosławem Jękotem
15/10/2019

Warsztaty z Mirosławem Jękotem

24 października w ramach projektu „Zintegrowany Program Rozwoju WSISiZ” odbędą się zajęcia warsztatowe „Zarządzanie stresem w biznesie”.
Czytaj więcej o warsztatach dla studentów
Wystawa Abstrakcja i Geometria
09/10/2019

Wystawa Abstrakcja i Geometria

Serdecznie zapraszamy na otwarcie wystawy, której kuratorami są wspaniali wykładowcy kierunku Grafika WIT: Anna Kłos (Retroavangarda) oraz Dariusz Mlącki (Galeria Korekta)
Złoty Medal dla Profesora Mieczysława Wasilewskiego
09/10/2019

Złoty Medal dla Profesora Mieczysława Wasilewskiego

Profesor Mieczysław Wasilewski otrzymał złoty Medal „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”
Joanna Krzysztoń Teraz Kolor
07/10/2019

Joanna Krzysztoń Teraz Kolor

Serdecznie zapraszamy na wernisaż i wystawę malarstwa Joanny Krzysztoń, wykładowcy WIT.
Wyróżnienie dla promotorów i opiekunów
02/10/2019

Wyróżnienie dla promotorów i opiekunów

Podczas Inauguracji roku akademickiego 2019/2020 promotorom i opiekunom prac dyplomowych zostały wręczone nagrody.
Wystawa Andrzeja Wieteszki
26/09/2019