Zapraszmy na międzynarodową konferencję B+R

Zapraszamy pracowników i studentów WSISiZ oraz pozostałych zainteresowanych sferą B+R (Badania i Rozwój oraz komercjalizacja wiedzy) do udziału w międzynarodowej konferencji pt. "Innowacyjne zarządzanie systemem B+R w jednostkach naukowych".
Konferencja odbędzie się w budynku IBS PAN, ul. Newelska 6, w dniach 28-29 listopada, 2009 r., w sali 200. Gościć będziemy wybitnych wykładowców z USA i Francji. Link do programu konferencji: http://systembr.eu/index.php/aktualnosci/101-pierwsza-konferencja

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.