Zapraszmy na międzynarodową konferencję B+R

Zapraszamy pracowników i studentów WSISiZ oraz pozostałych zainteresowanych sferą B+R (Badania i Rozwój oraz komercjalizacja wiedzy) do udziału w międzynarodowej konferencji pt. "Innowacyjne zarządzanie systemem B+R w jednostkach naukowych".
Konferencja odbędzie się w budynku IBS PAN, ul. Newelska 6, w dniach 28-29 listopada, 2009 r., w sali 200. Gościć będziemy wybitnych wykładowców z USA i Francji. Link do programu konferencji: http://systembr.eu/index.php/aktualnosci/101-pierwsza-konferencja

Komunikat Rektora w sprawie zapomóg
30/03/2020

Komunikat Rektora w sprawie zapomóg

Utrata źródła dochodów \ trudna sytuacja życiowa w związku z wprowadzeniem w kraju stanu epidemii.
Wsparcie psychologiczne
26/03/2020

Wsparcie psychologiczne

Obecny czas jest trudny dla nas wszystkich. Pod wieloma względami. Wszyscy oczekujemy powrotu do normalności, tymczasem każda osoba, z którą rozmawiamy aktualnie z czymś się zmaga i przestawia swój tryb, do którego się przyzwyczaiła na tryb wyjątkowy.
Wprowadzamy kolejne rozwiązania - OneDrive w ramach Office 365
24/03/2020

Wprowadzamy kolejne rozwiązania - OneDrive w ramach Office 365

Dysk w chmurze OneDrive o pojemności 1 TB dla Studentów, Wykładowców i Pracowników WIT.