Zarządzanie projektami informatycznymi – studia podyplomowe – rekrutacja do 28 października

Dnia 29 października br. rozpoczynają się zajęcia na studiach podyplomowych „Zarządzanie projektami informatycznymi” na Wydziale Informatycznych Technik Zarządzania WSISiZ.
Studia mają charakter interdyscyplinarny informatyczno-menedżerski. Celem studiów jest uzupełnienie i pogłębienie wiedzy specjalistycznej z zakresu zarządzania projektami informatycznymi, a także zdobycie praktycznych umiejętności stosowania nowoczesnych metodyk projektowania systemów informatycznych (PRINCE II, PMBOK, etc.) i narzędzi komputerowych wspomagających projektowanie.

Zajęcia prowadzone są w formie interaktywnej, w małych grupach, w znacznej części w formie warsztatów i laboratoriów komputerowych wyposażonych w nowoczesny sprzęt i oprogramowanie.

Zajęcia prowadzi kadra z dużym doświadczeniem naukowym, dydaktycznym i biznesowym, w tym wieloletni kierownicy projektów informatycznych w Asseco, innych dużych korporacjach i instytucjach państwowych (Centrum Projektów Informatycznych).

Program obejmuje również doskonalenie tzw. miękkich umiejętności w zakresie negocjacji, technik prezentacji i komunikacji w projekcie (warsztaty psychologiczne) oraz przydatnej wiedzy z dziedziny prawa autorskiego i ochrony własności intelektualnej, zamówień publicznych i kontraktów IT.

» Program studiów » Rozkład zajęć w semestrze zimowym

WIT Partnerem Technologicznym filmu „Wieczny ogień”
16/11/2018

WIT Partnerem Technologicznym filmu „Wieczny ogień”

„Wieczny ogień” w reżyserii Piotra Janowczyka to krótkometrażowa artystyczna animacja według Ramayany na podstawie malowideł Stefana Norblina zdobiących pałac maharadży w Jodhpurze w Indiach.
Jerzy Grabowski „Tajemnicza liczba 9” – Wystawa
13/11/2018

Jerzy Grabowski „Tajemnicza liczba 9” – Wystawa

Zapraszamy na wystawę, której kuratorami są wykładowcy kierunku Grafika WIT - Anna Kłos oraz Dariusz Mlącki.
Erasmus+ w WIT
09/11/2018

Erasmus+ w WIT

Skorzystajcie z możliwości, jakie daje Wam fundusz stypendialny programu Unii Europejskiej. O stypendium Erasmus+ na studia w semestrze letnim można jeszcze się ubiegać do końca listopada!
WIT dla szkół -  Kurs programowania w C++ dla uczniów Zespołu Szkół Nr 36 im. M. Kasprzaka
07/11/2018

WIT dla szkół - Kurs programowania w C++ dla uczniów Zespołu Szkół Nr 36 im. M. Kasprzaka

W ramach współpracy Uczelni z Zespołem Szkół Nr 36 im. M. Kasprzaka 5 listopada rozpoczęła się kolejna edycja kursu programowania w C++ dla uczniów.
„Optymalizacja w zastosowaniach praktycznych” – Seminarium
07/11/2018

„Optymalizacja w zastosowaniach praktycznych” – Seminarium

W dniu 14 listopada o godzinie 10:00, w sali 200, w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN, dr Wit Jakuczun (WLOG Solutions) przedstawi referat „Optymalizacja w Zastosowaniach Praktycznych”.
Wizyty studyjne i warsztaty w firmie IBPM S.A. dla studentów WIT
29/10/2018

Wizyty studyjne i warsztaty w firmie IBPM S.A. dla studentów WIT

W dniach 21.11.2018 - 23.11.2018 w ramach Projektu UE pt. „Zintegrowany Program Rozwoju Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania” odbędzie się druga edycja wizyty studyjnej studentów WIT w firmie IBPM S.A. w Gdyni.