Zarządzanie projektami informatycznymi – studia podyplomowe – rekrutacja do 28 października

Dnia 29 października br. rozpoczynają się zajęcia na studiach podyplomowych „Zarządzanie projektami informatycznymi” na Wydziale Informatycznych Technik Zarządzania WSISiZ.
Studia mają charakter interdyscyplinarny informatyczno-menedżerski. Celem studiów jest uzupełnienie i pogłębienie wiedzy specjalistycznej z zakresu zarządzania projektami informatycznymi, a także zdobycie praktycznych umiejętności stosowania nowoczesnych metodyk projektowania systemów informatycznych (PRINCE II, PMBOK, etc.) i narzędzi komputerowych wspomagających projektowanie.

Zajęcia prowadzone są w formie interaktywnej, w małych grupach, w znacznej części w formie warsztatów i laboratoriów komputerowych wyposażonych w nowoczesny sprzęt i oprogramowanie.

Zajęcia prowadzi kadra z dużym doświadczeniem naukowym, dydaktycznym i biznesowym, w tym wieloletni kierownicy projektów informatycznych w Asseco, innych dużych korporacjach i instytucjach państwowych (Centrum Projektów Informatycznych).

Program obejmuje również doskonalenie tzw. miękkich umiejętności w zakresie negocjacji, technik prezentacji i komunikacji w projekcie (warsztaty psychologiczne) oraz przydatnej wiedzy z dziedziny prawa autorskiego i ochrony własności intelektualnej, zamówień publicznych i kontraktów IT.

» Program studiów » Rozkład zajęć w semestrze zimowym

Wsparcie psychologiczne
26/03/2020

Wsparcie psychologiczne

Obecny czas jest trudny dla nas wszystkich. Pod wieloma względami. Wszyscy oczekujemy powrotu do normalności, tymczasem każda osoba, z którą rozmawiamy aktualnie z czymś się zmaga i przestawia swój tryb, do którego się przyzwyczaiła na tryb wyjątkowy.
Wprowadzamy kolejne rozwiązania - OneDrive w ramach Office 365
24/03/2020

Wprowadzamy kolejne rozwiązania - OneDrive w ramach Office 365

Dysk w chmurze OneDrive o pojemności 1 TB dla Studentów, Wykładowców i Pracowników WIT.
Filmy z wernisażu wystawy Upgrowth
20/03/2020

Filmy z wernisażu wystawy Upgrowth

28 lutego 2020 r. był wernisaż wystawy UPGROWTH 2018/2019 - najlepsze dyplomy WIT.