Zastosowanie technologii GET VPN na potrzeby beztunelowego szyfrowania danych

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie pt. "Zastosowanie technologii GET VPN na potrzeby beztunelowego szyfrowania danych" organizowane w ramach projektu WSISiZ DLA GOSPODARKI OPARTEJ NA WIEDZY (GOW).
Uwaga! Zmiana terminu szkolenia.

”Zastosowanie technologii GET VPN na potrzeby beztunelowego szyfrowania danych”

Podczas szkolenia będą poruszane następujące zagadnienia:

- Trochę historii z szyfrowania danych w sieci
- Wprowadzenie do GET VPN
- Porównanie GET VPN z innymi metodami
- Zasada działania GET VPN – omówienie przykładu

Termin szkolenia (Uwaga! Zmiana terminu szkolenia):

19.04.2012, godz. 17:30, sala N2 na ul. Newelskiej 6
Szkolenie odbędzie się 26.04.2012 o godz. 17:30 w sali N2 na ul. Newelskiej 6

Prowadzący:

Paweł Fergiński z Centrum Projektów Informatycznych MAiC/MSW

Zgłoszenia należy przesyłać pocztą elektroniczną na adres prodziekana Wydziału Informatyki W.Jeda@wit.edu.pl do dnia 23.04.2012.

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.