Zastosowanie technologii GET VPN na potrzeby beztunelowego szyfrowania danych

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie pt. "Zastosowanie technologii GET VPN na potrzeby beztunelowego szyfrowania danych" organizowane w ramach projektu WSISiZ DLA GOSPODARKI OPARTEJ NA WIEDZY (GOW).
Uwaga! Zmiana terminu szkolenia.

”Zastosowanie technologii GET VPN na potrzeby beztunelowego szyfrowania danych”

Podczas szkolenia będą poruszane następujące zagadnienia:

- Trochę historii z szyfrowania danych w sieci
- Wprowadzenie do GET VPN
- Porównanie GET VPN z innymi metodami
- Zasada działania GET VPN – omówienie przykładu

Termin szkolenia (Uwaga! Zmiana terminu szkolenia):

19.04.2012, godz. 17:30, sala N2 na ul. Newelskiej 6
Szkolenie odbędzie się 26.04.2012 o godz. 17:30 w sali N2 na ul. Newelskiej 6

Prowadzący:

Paweł Fergiński z Centrum Projektów Informatycznych MAiC/MSW

Zgłoszenia należy przesyłać pocztą elektroniczną na adres prodziekana Wydziału Informatyki W.Jeda@wit.edu.pl do dnia 23.04.2012.

Sztuczna inteligencja w Korekcie
14/01/2019

Sztuczna inteligencja w Korekcie

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy Grzegorza Rogali i Joanny Krzysztoń pt. „Sztuczna inteligencja w Korekcie
Wernisaż wystawy „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”
11/01/2019

Wernisaż wystawy „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”

9 stycznia 2019 roku o godzinie 18.00 odbył się wernisaż wystawy współczesnej sztuki peruwiańskiej, której WIT był współorganizatorem.
DESDEO - platforma dla interaktywnej wielokryterialnej optymalizacji – Seminarium
11/01/2019

W dniu 16 stycznia (środa) o godzinie 10:00, w sali 200, w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN, Dr Dmitry Podkopaev przedstawi referat pt. „DESDEO − pierwsza platforma dla interaktywnej wielokryterialnej optymalizacji na zasadach wolnego oprogramowania”.
Wystawa „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”
03/01/2019

Wystawa „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”

Zapraszamy 9 stycznia 2019 roku o godzinie 18.00 do Galerii Retroavangarda Jerozolimskie Business Park na otwarcie dużej wystawy współczesnej sztuki peruwiańskiej pt. „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”.
Świąteczne godziny pracy
18/12/2018

Świąteczne godziny pracy

Przed planowaną wizytą w WIT, między 21 grudnia 2018 – 6 stycznia 2019 prosimy sprawdzić godziny pracy poszczególnych Działów w zakładce kontakt.
Fotorelacja: Spotkania z Twórcami – Bartek Kmita
17/12/2018

Fotorelacja: Spotkania z Twórcami – Bartek Kmita

Spotkania z Twórcami: Droga ponad celem – Czyli jak w ramach pracy nad dyplomem zrobić coś użytecznego – Bartek Kmita / CG Supervisor
Odbyło się w WIT 13 grudnia 2018r.