Zastosowanie technologii GET VPN na potrzeby beztunelowego szyfrowania danych

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie pt. "Zastosowanie technologii GET VPN na potrzeby beztunelowego szyfrowania danych" organizowane w ramach projektu WSISiZ DLA GOSPODARKI OPARTEJ NA WIEDZY (GOW).
Uwaga! Zmiana terminu szkolenia.

”Zastosowanie technologii GET VPN na potrzeby beztunelowego szyfrowania danych”

Podczas szkolenia będą poruszane następujące zagadnienia:

- Trochę historii z szyfrowania danych w sieci
- Wprowadzenie do GET VPN
- Porównanie GET VPN z innymi metodami
- Zasada działania GET VPN – omówienie przykładu

Termin szkolenia (Uwaga! Zmiana terminu szkolenia):

19.04.2012, godz. 17:30, sala N2 na ul. Newelskiej 6
Szkolenie odbędzie się 26.04.2012 o godz. 17:30 w sali N2 na ul. Newelskiej 6

Prowadzący:

Paweł Fergiński z Centrum Projektów Informatycznych MAiC/MSW

Zgłoszenia należy przesyłać pocztą elektroniczną na adres prodziekana Wydziału Informatyki W.Jeda@wit.edu.pl do dnia 23.04.2012.

WIT Partnerem Technologicznym filmu „Wieczny ogień”
16/11/2018

WIT Partnerem Technologicznym filmu „Wieczny ogień”

„Wieczny ogień” w reżyserii Piotra Janowczyka to krótkometrażowa artystyczna animacja według Ramayany na podstawie malowideł Stefana Norblina zdobiących pałac maharadży w Jodhpurze w Indiach.
Jerzy Grabowski „Tajemnicza liczba 9” – Wystawa
13/11/2018

Jerzy Grabowski „Tajemnicza liczba 9” – Wystawa

Zapraszamy na wystawę, której kuratorami są wykładowcy kierunku Grafika WIT - Anna Kłos oraz Dariusz Mlącki.
Erasmus+ w WIT
09/11/2018

Erasmus+ w WIT

Skorzystajcie z możliwości, jakie daje Wam fundusz stypendialny programu Unii Europejskiej. O stypendium Erasmus+ na studia w semestrze letnim można jeszcze się ubiegać do końca listopada!
WIT dla szkół -  Kurs programowania w C++ dla uczniów Zespołu Szkół Nr 36 im. M. Kasprzaka
07/11/2018

WIT dla szkół - Kurs programowania w C++ dla uczniów Zespołu Szkół Nr 36 im. M. Kasprzaka

W ramach współpracy Uczelni z Zespołem Szkół Nr 36 im. M. Kasprzaka 5 listopada rozpoczęła się kolejna edycja kursu programowania w C++ dla uczniów.
„Optymalizacja w zastosowaniach praktycznych” – Seminarium
07/11/2018

„Optymalizacja w zastosowaniach praktycznych” – Seminarium

W dniu 14 listopada o godzinie 10:00, w sali 200, w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN, dr Wit Jakuczun (WLOG Solutions) przedstawi referat „Optymalizacja w Zastosowaniach Praktycznych”.
Wizyty studyjne i warsztaty w firmie IBPM S.A. dla studentów WIT
29/10/2018

Wizyty studyjne i warsztaty w firmie IBPM S.A. dla studentów WIT

W dniach 21.11.2018 - 23.11.2018 w ramach Projektu UE pt. „Zintegrowany Program Rozwoju Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania” odbędzie się druga edycja wizyty studyjnej studentów WIT w firmie IBPM S.A. w Gdyni.