Zawody, których 5 lat temu jeszcze nie było

Wraz z rozwojem rynku pracy, technologii i zapotrzebowania powstają nowe zawody i specjalizacje, które jeszcze 5 lat temu nie istniały.
Linkedin, portal dla profesjonalistów, przygotował zestawienie takich profesji na podstawie informacji z 259 mln kont. Oczywiście najczęściej są one związane z internetem i nowymi technologiami. Oferty pracy dotyczące nowych stanowisk są też dostępne na polskim rynku pracy. Warto sprawdzić, ile da się zarobić.

Źródło: praca.wp.pl

Międzynarodowy konkurs SIGNÚ
09/04/2020

Międzynarodowy konkurs SIGNÚ

Zapraszamy wszystkich studentów do wzięcia udziału w Międzynarodowym Konkursie Fotograficznym
Dowiedz się więcej o międzynarodowym konkursie SIGNÚ
Życzenia Wielkanocne
08/04/2020

Życzenia Wielkanocne

Szanowni Państwo, w imieniu Rektora prof. Macieja Krawczaka, Prorektor dr Barbary Mażbic-Kulmy, Prorektora dr. Jarosława Sikorskiego i całego zespołu Uczelni WIT życzymy Wszystkim zdrowych i spokojnych Świąt Wielkanocnych!
Metrem do WIT
04/04/2020

Metrem do WIT

Metro pojechało dzisiaj (4 kwietnia) na Wolę. Do naszej Uczelni jest jeszcze bliżej!