Zawody, których 5 lat temu jeszcze nie było

Wraz z rozwojem rynku pracy, technologii i zapotrzebowania powstają nowe zawody i specjalizacje, które jeszcze 5 lat temu nie istniały.
Linkedin, portal dla profesjonalistów, przygotował zestawienie takich profesji na podstawie informacji z 259 mln kont. Oczywiście najczęściej są one związane z internetem i nowymi technologiami. Oferty pracy dotyczące nowych stanowisk są też dostępne na polskim rynku pracy. Warto sprawdzić, ile da się zarobić.

Źródło: praca.wp.pl

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.