Zbiórka krwi dla dzieci

Dnia 26 maja 2010 r. w godzinach 9:00 - 13:00, w Urzędzie Dzielnicy Wola odbędzie się zbiórka krwi dla dzieci z oddziału kardiochirurgicznego Szpitala Dziecięcego przy ul. Działdowskiej 1. Serdecznie zapraszamy studentów Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania do wzięcia udziału w tej akcji.
Więcej informacji na stronie: http://www.wit.edu.pl/dokumenty/krew-26_maja_2010.pdf .

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.