Zbiórka krwi dla dzieci

Dnia 26 maja 2010 r. w godzinach 9:00 - 13:00, w Urzędzie Dzielnicy Wola odbędzie się zbiórka krwi dla dzieci z oddziału kardiochirurgicznego Szpitala Dziecięcego przy ul. Działdowskiej 1. Serdecznie zapraszamy studentów Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania do wzięcia udziału w tej akcji.
Więcej informacji na stronie: http://www.wit.edu.pl/dokumenty/krew-26_maja_2010.pdf .

Asertywność wspiera karierę zawodową – rozwiń swoje umiejętności i sprawdź jak uczymy zdalnie.
16/09/2020

Zapraszamy na dwugodzinny warsztat, na którym dowiesz się jak pracujemy na zajęciach w formule zdalnej.
Piękno stworzenia - wystawa
09/09/2020

Piękno stworzenia - wystawa

Zapraszamy na wystawę malarstwa Anety Jaźwińskiej pt. „Piękno stworzenia” która odbędzie się w niedzielę 13 września 2020 r. o godzinie 17:00 w Wieluniu, ul. Narutowicza 13.
Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji
09/09/2020

Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji

Zapraszamy na seminarium Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i  Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.