Zbiórka krwi dla dzieci

Dnia 26 maja 2010 r. w godzinach 9:00 - 13:00, w Urzędzie Dzielnicy Wola odbędzie się zbiórka krwi dla dzieci z oddziału kardiochirurgicznego Szpitala Dziecięcego przy ul. Działdowskiej 1. Serdecznie zapraszamy studentów Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania do wzięcia udziału w tej akcji.
Więcej informacji na stronie: http://www.wit.edu.pl/dokumenty/krew-26_maja_2010.pdf .

Międzynarodowy konkurs SIGNÚ
09/04/2020

Międzynarodowy konkurs SIGNÚ

Zapraszamy wszystkich studentów do wzięcia udziału w Międzynarodowym Konkursie Fotograficznym
Dowiedz się więcej o międzynarodowym konkursie SIGNÚ
Życzenia Wielkanocne
08/04/2020

Życzenia Wielkanocne

Szanowni Państwo, w imieniu Rektora prof. Macieja Krawczaka, Prorektor dr Barbary Mażbic-Kulmy, Prorektora dr. Jarosława Sikorskiego i całego zespołu Uczelni WIT życzymy Wszystkim zdrowych i spokojnych Świąt Wielkanocnych!
Metrem do WIT
04/04/2020

Metrem do WIT

Metro pojechało dzisiaj (4 kwietnia) na Wolę. Do naszej Uczelni jest jeszcze bliżej!