Zdjęcia z Pikniku WIT dostępne są w katalogu: Q:/foto. Zdjęcia będa dodawane "sukcesywnie" w miarę dostarczania ich przez fotografujących.

Z zewnątrz do ww. katalogu można wejść przez: ftp://username@oceanic.wsisiz.edu.pl/opt/windows/staff/software (za pomocą programu Total Commander). Wybrane zdjęcia znajdują się również w Galerii foto na stronie.

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.