Zenon Balcer – OD…DO

Serdecznie zapraszamy do Galerii Fotografii w Wolskim Centrum Kultury, aby zobaczyć przepiękną wystawę prac naszego wykładowcy kierunku Grafika Zenona Balcera.

Film i fotografia. Ruch i statyka. „od...do” to kolejna próba połączenia w autorski sposób procesów dynamicznych pierwotnie zawartych w materiale wideo i stworzenia z nich nowej artystycznej wartości jaką jest obraz statyczny. Wystawę można oglądać w Wolskim Centrum Kultury w Galerii Fotografii Warszawa, ul. Działdowska 6

Wystawa czynna będzie już od 13 lipca 2017

Więcej informacji na stronie wydarzenia FB.

Wystawa Zenon Balcer – OD…DO

Międzynarodowy konkurs SIGNÚ
09/04/2020

Międzynarodowy konkurs SIGNÚ

Zapraszamy wszystkich studentów do wzięcia udziału w Międzynarodowym Konkursie Fotograficznym
Dowiedz się więcej o międzynarodowym konkursie SIGNÚ
Życzenia Wielkanocne
08/04/2020

Życzenia Wielkanocne

Szanowni Państwo, w imieniu Rektora prof. Macieja Krawczaka, Prorektor dr Barbary Mażbic-Kulmy, Prorektora dr. Jarosława Sikorskiego i całego zespołu Uczelni WIT życzymy Wszystkim zdrowych i spokojnych Świąt Wielkanocnych!
Metrem do WIT
04/04/2020

Metrem do WIT

Metro pojechało dzisiaj (4 kwietnia) na Wolę. Do naszej Uczelni jest jeszcze bliżej!