12.12.2009 został wybrany Zarząd Samorządu Studentów WSISiZ

W dniu 12.12.2009 odbyły się wybory II stopnia do Zarządu Samorządu Studentów WSISiZ Skład Zarządu Samorządu Studentów WSISiZ jest następujący: Przewodnicząca Samorządu: - Justyna Rykalska Vice przewodniczący Samorządu: - Piotr Młynarz Członkowie Zarządu Samorządu: - Jakub Kalinowski - Łukasz Pijarczyk - Tomasz Skierkowski Komisja Rewizyjna Zarządu Samorządu Studentów WSISiZ: Przewodniczący komisji rewizyjnej: - Michał Mokrzycki Członkowie komisji rewizyjnej: - Michał Jaworski - Rafał Piasecki
Nowo wybranemu Zarządowi Samorządu Studentów WSISiZ serdecznie gratulujemy, życzymy dużo satysfakcji z pełnionych funkcji oraz wielu osiągnięć dla dobra naszej Uczelni.

Studentka WIT w finale Idea Design Award 2019
01/04/2020

Studentka WIT w finale Idea Design Award 2019

Aż 6 plakatów Magdaleny Kosewskiej, studentki Grafiki WIT, zostało zakwalifikowanych przez jury do finału międzynarodowego konkursu Idea Design Award 2019.
Komunikat Rektora w sprawie zapomóg
30/03/2020

Komunikat Rektora w sprawie zapomóg

Utrata źródła dochodów \ trudna sytuacja życiowa w związku z wprowadzeniem w kraju stanu epidemii.
Wsparcie psychologiczne
26/03/2020

Wsparcie psychologiczne

Obecny czas jest trudny dla nas wszystkich. Pod wieloma względami. Wszyscy oczekujemy powrotu do normalności, tymczasem każda osoba, z którą rozmawiamy aktualnie z czymś się zmaga i przestawia swój tryb, do którego się przyzwyczaiła na tryb wyjątkowy.