12.12.2009 został wybrany Zarząd Samorządu Studentów WSISiZ

W dniu 12.12.2009 odbyły się wybory II stopnia do Zarządu Samorządu Studentów WSISiZ Skład Zarządu Samorządu Studentów WSISiZ jest następujący: Przewodnicząca Samorządu: - Justyna Rykalska Vice przewodniczący Samorządu: - Piotr Młynarz Członkowie Zarządu Samorządu: - Jakub Kalinowski - Łukasz Pijarczyk - Tomasz Skierkowski Komisja Rewizyjna Zarządu Samorządu Studentów WSISiZ: Przewodniczący komisji rewizyjnej: - Michał Mokrzycki Członkowie komisji rewizyjnej: - Michał Jaworski - Rafał Piasecki
Nowo wybranemu Zarządowi Samorządu Studentów WSISiZ serdecznie gratulujemy, życzymy dużo satysfakcji z pełnionych funkcji oraz wielu osiągnięć dla dobra naszej Uczelni.

Asertywność wspiera karierę zawodową – rozwiń swoje umiejętności i sprawdź jak uczymy zdalnie.
16/09/2020

Zapraszamy na dwugodzinny warsztat, na którym dowiesz się jak pracujemy na zajęciach w formule zdalnej.
Piękno stworzenia - wystawa
09/09/2020

Piękno stworzenia - wystawa

Zapraszamy na wystawę malarstwa Anety Jaźwińskiej pt. „Piękno stworzenia” która odbędzie się w niedzielę 13 września 2020 r. o godzinie 17:00 w Wieluniu, ul. Narutowicza 13.
Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji
09/09/2020

Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji

Zapraszamy na seminarium Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i  Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.