Zostań Dyrektorem Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości!

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości przy WIT poszukuje osoby do pracy na stanowisku Dyrektora AIP.Po odpowiednim przeszkoleniu oraz odbyciu praktyki pod okiem aktualnego Dyrektora do głównych obowiązków tej osoby będzie należało kierowanie pracą i rozwojem Inkubatora, pozyskiwanie środków finansowych i zarządzanie funduszami, pomaganie beneficjentom w prowadzeniu działalności oraz oczywiście stała współpraca z Uczelnią i organizacjami zewnętrznymi (m.in. Studenckie Forum Business Centre Club).Od idealnego kandydata/ki oczekujemy:-komunikatywności oraz łatwości w nawiązywaniu kontaktów,-umiejętności poprawnego redagowania pism,-odpowiedzialności oraz samodzielności w pracy,-umiejętności pracy w grupie,-inicjatywy, zaangażowania oraz optymizmuOferujemy m.in.:-szkolenia,-dobre możliwości rozwoju,-zdobywanie cennych doświadczeń-możliwości poznawania ciekawych osób ze świata biznesu,  polityki, mediów,-uczestnictwo w ciekawych projektach,-wynagrodzenie adekwatne do wyników pracyNa Wasze pytania oraz zgłoszenia czekamy pod adresem tureniec@inkubatory.pl

Studentki WIT w drugim etapie konkursu Strefa Studenta
20/03/2019

Studentki WIT w drugim etapie konkursu Strefa Studenta

Studentki kierunku Grafika WIT: Angelika Zwolińska i Maria Firsova, które na zajęciach Małgorzaty Sobocińskiej-Kiss z Projektowania Graficznego 2 robiły projekty serii opakowań na produkty spożywcze zostały wybrane w pierwszym etapie 8. edycji konkursu "Strefa Studenta".
Kierunek Grafika WIT z Certyfikatem i Znakiem Jakości
19/03/2019

Kierunek Grafika WIT z Certyfikatem i Znakiem Jakości "Studia z Przyszłością" 2019

Podczas Gali Finałowej Programu Akredytacji Kierunków Studiów kierunek Grafika (studia II stopnia) został nagrodzony i otrzymał Certyfikat i Znak Jakości "Studia z Przyszłością".
Tajemnica drugiej strony – Dariusz Mlącki
19/03/2019

Tajemnica drugiej strony – Dariusz Mlącki

22 lutego 2019 r. w Galeria Bielska BWA odbył się wernisaż wystawy "Tajemnica drugiej strony" pracownika WIT Dariusza Mląckiego, który prowadzi na kierunku Grafika zajęcia z Rysunku i Malarstwa.
Joanny Krzysztoń – Ile światła potrzeba by ciemność uczynić znośną
18/03/2019

Joanny Krzysztoń – Ile światła potrzeba by ciemność uczynić znośną

Zapraszamy na wystawę Joanny Krzysztoń - wykładowcy Malarstwa na kierunku Grafika WIT.
Międzynarodowy Konkurs Ilustratorski dla studentów
15/03/2019

Międzynarodowy Konkurs Ilustratorski dla studentów

WIT partnerem Międzynarodowego Konkursu Ilustratorskiego SIGNU. W jury konkursu jest Anna Kłos , która prowadzi zajęcia z projektowania graficznego oraz wykłady z historii projektowania graficznego w WIT.
Finał akcji „Czekam na Ciebie”
11/03/2019

Finał akcji „Czekam na Ciebie”

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszytkim za wsparcie akcji „Czekam na Ciebie”. Zebrane zostało 6 200,00 (sześć tysięcy dwieście złotych)! Trzy grafiki zostały zakupione przez WIT - wkrótce będziecie mogli je podziwiać na korytarzu w budynku przy ul. Newelskiej.