Jazz Art Fashion Festival 2019

11-12 maja odbyła się V edycji Jazz Art Fashion Festival w warszawskim Koneserze, w wydarzeniu uczestniczyli również reprezentanci Grafiki WIT.

Wydarzenie Jazz Art Fashion Festival 2019 pełni funkcję rozrywkową ale jednocześnie edukacyjną. Bardzo inspirujące doświadczenia, cała moc atrakcji: koncerty, panele dyskusyjne, wykłady, warsztaty, pokazy mody. Wszystko oparte na filarach muzyki jazzowej. Bardzo ciekawa i wielobarwna była przestrzeń JAFF Creative / warsztaty otwarte- rysunek, storyboard, art&design na sprzęcie Wacom&Eizo (WACOMczuchy)

Piotr Janowczyk, kierujący Pracownią Ilustracji na kierunku Grafika WIT zaprosił do współpracy w tej przestrzeni studentki Grafiki WIT: Sarę Kołodziejak i Annę Janiszewską. W ten oto sposób trzyosobowa reprezentacja #WITteam wsparła część przeznaczoną dla rysowników i projektantów modowych. Razem z nimi była też znakomita Anna Halarewicz Fashion Illustrations oraz storyboardzista Wojtek Bem.

Przejdź na stronę wydarzenia

Dzień otwarty w WIT – 6 LIPCA 2019
26/06/2019

Dzień otwarty w WIT – 6 LIPCA 2019

W sobotę 6 lipca w WIT odbył się Dzień Otwarty! Po raz kolejny współpracowaliśmy z Polską Grafiką Cyfrową.
Post Ecuador Poster Bienal w Warszawie
18/06/2019

Post Ecuador Poster Bienal w Warszawie

Międzynarodowa wystawa pokonkursowa plakatu – Post Ecuador Poster Bienal odbyła się 25 i 26 czerwca w Warszawie
Wystawa „Władca mgieł”

Wystawa „Władca mgieł”

Zapraszamy serdecznie na wystawę wykładowców WIT Joanny Krzysztoń i Grzegorza Rogali pt. „Władca mgieł”.
Wystawa rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT

Wystawa rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT

Zapraszamy serdecznie w imieniu swoim oraz Galeria Korekta na wystawę rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT, która odbędzie się już 14 czerwca, w piątek o godzinie 18.00
Wrona w serwerowni WIT

Wrona w serwerowni WIT

Czerwiec to na naszej Uczelni gorący czas, dosłownie i w przenośni. Rodzą się nowe specjalności, pomysły na atrakcje podczas Dnia otwartego w WIT, ale od kilku dni radujemy się też z narodzin tych maluchów :) Natura jest niesamowita!
Warsztaty sitodruku na WIT
07/06/2019

Warsztaty sitodruku na WIT

Zachęcamy Was do zapisu na warsztaty sitodruku, które odbędą się na WIT w dniach 29-30 czerwca.