Jazz Art Fashion Festival 2019

11-12 maja odbyła się V edycji Jazz Art Fashion Festival w warszawskim Koneserze, w wydarzeniu uczestniczyli również reprezentanci Grafiki WIT.

Wydarzenie Jazz Art Fashion Festival 2019 pełni funkcję rozrywkową ale jednocześnie edukacyjną. Bardzo inspirujące doświadczenia, cała moc atrakcji: koncerty, panele dyskusyjne, wykłady, warsztaty, pokazy mody. Wszystko oparte na filarach muzyki jazzowej. Bardzo ciekawa i wielobarwna była przestrzeń JAFF Creative / warsztaty otwarte- rysunek, storyboard, art&design na sprzęcie Wacom&Eizo (WACOMczuchy)

Piotr Janowczyk, kierujący Pracownią Ilustracji na kierunku Grafika WIT zaprosił do współpracy w tej przestrzeni studentki Grafiki WIT: Sarę Kołodziejak i Annę Janiszewską. W ten oto sposób trzyosobowa reprezentacja #WITteam wsparła część przeznaczoną dla rysowników i projektantów modowych. Razem z nimi była też znakomita Anna Halarewicz Fashion Illustrations oraz storyboardzista Wojtek Bem.

Przejdź na stronę wydarzenia

Wybierz studia Technologie Oracle w biznesie
16/09/2019

Wybierz studia Technologie Oracle w biznesie

Do 21 września trwa nabór na dualne studia stacjonarne „Technologie Oracle w biznesie” na kierunku Informatyczne Techniki Zarządzania
Inauguracja Roku Akademickiego 2019/2020
29/08/2019

Inauguracja Roku Akademickiego 2019/2020

Serdecznie zapraszamy na Uroczystość Inauguracji Roku Akademickiego 2019/2020, która odbędzie się 25 września 2019 o 18.00 w Centrum Sztuki FORT Sokolnickiego w Warszawie.
WIT z Andrzejem Wieteszką i Good Looking Studio
26/08/2019

WIT z Andrzejem Wieteszką i Good Looking Studio

Trwają wytężone prace i niebawem budynek, w którym odbywają się zajęcia studentów Grafiki WIT jak i cała okolica Galerii WIT zyskają nowy mural.
WIT na Warszawskim Salonie Maturzystów
20/08/2019

WIT na Warszawskim Salonie Maturzystów

Warszawski Salon Maturzystów odwiedzają tłumy młodzieży. W tym roku po raz czternasty spotkamy się z maturzystami w pięknej auli Politechniki Warszawskiej.
Absolwenci WIT doskonale radzą sobie na rynku pracy
19/08/2019

Absolwenci WIT doskonale radzą sobie na rynku pracy

Najnowsze dane o sytuacji absolwentów na rynku pracy jasno dowodzą, że warto studiować Zarządzanie w WIT, a tak się świetnie składa, że prowadzimy jeszcze rekrutację na ten kierunek studiów.
Złoty Medal dla studenta Grafiki WIT
09/08/2019

Złoty Medal dla studenta Grafiki WIT

Miło nam poinformować że Ryszard Pęza - student Grafiki WIT otrzymał Złoty Medal na Międzynarodowym Konkursie Ilustratorskim SIGNÚ 2019.