Jazz Art Fashion Festival 2019

11-12 maja odbyła się V edycji Jazz Art Fashion Festival w warszawskim Koneserze, w wydarzeniu uczestniczyli również reprezentanci Grafiki WIT.

Wydarzenie Jazz Art Fashion Festival 2019 pełni funkcję rozrywkową ale jednocześnie edukacyjną. Bardzo inspirujące doświadczenia, cała moc atrakcji: koncerty, panele dyskusyjne, wykłady, warsztaty, pokazy mody. Wszystko oparte na filarach muzyki jazzowej. Bardzo ciekawa i wielobarwna była przestrzeń JAFF Creative / warsztaty otwarte- rysunek, storyboard, art&design na sprzęcie Wacom&Eizo (WACOMczuchy)

Piotr Janowczyk, kierujący Pracownią Ilustracji na kierunku Grafika WIT zaprosił do współpracy w tej przestrzeni studentki Grafiki WIT: Sarę Kołodziejak i Annę Janiszewską. W ten oto sposób trzyosobowa reprezentacja #WITteam wsparła część przeznaczoną dla rysowników i projektantów modowych. Razem z nimi była też znakomita Anna Halarewicz Fashion Illustrations oraz storyboardzista Wojtek Bem.

Przejdź na stronę wydarzenia

Międzynarodowy konkurs SIGNÚ
09/04/2020

Międzynarodowy konkurs SIGNÚ

Zapraszamy wszystkich studentów do wzięcia udziału w Międzynarodowym Konkursie Fotograficznym
Dowiedz się więcej o międzynarodowym konkursie SIGNÚ
Życzenia Wielkanocne
08/04/2020

Życzenia Wielkanocne

Szanowni Państwo, w imieniu Rektora prof. Macieja Krawczaka, Prorektor dr Barbary Mażbic-Kulmy, Prorektora dr. Jarosława Sikorskiego i całego zespołu Uczelni WIT życzymy Wszystkim zdrowych i spokojnych Świąt Wielkanocnych!
Metrem do WIT
04/04/2020

Metrem do WIT

Metro pojechało dzisiaj (4 kwietnia) na Wolę. Do naszej Uczelni jest jeszcze bliżej!