Jazz Art Fashion Festival 2019

11-12 maja odbyła się V edycji Jazz Art Fashion Festival w warszawskim Koneserze, w wydarzeniu uczestniczyli również reprezentanci Grafiki WIT.

Wydarzenie Jazz Art Fashion Festival 2019 pełni funkcję rozrywkową ale jednocześnie edukacyjną. Bardzo inspirujące doświadczenia, cała moc atrakcji: koncerty, panele dyskusyjne, wykłady, warsztaty, pokazy mody. Wszystko oparte na filarach muzyki jazzowej. Bardzo ciekawa i wielobarwna była przestrzeń JAFF Creative / warsztaty otwarte- rysunek, storyboard, art&design na sprzęcie Wacom&Eizo (WACOMczuchy)

Piotr Janowczyk, kierujący Pracownią Ilustracji na kierunku Grafika WIT zaprosił do współpracy w tej przestrzeni studentki Grafiki WIT: Sarę Kołodziejak i Annę Janiszewską. W ten oto sposób trzyosobowa reprezentacja #WITteam wsparła część przeznaczoną dla rysowników i projektantów modowych. Razem z nimi była też znakomita Anna Halarewicz Fashion Illustrations oraz storyboardzista Wojtek Bem.

Przejdź na stronę wydarzenia

Antypody – podróż do raju
15/11/2019

Antypody – podróż do raju

14 listopada 2019 r. o godzinie 14.30 w Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku odbyło się otwarcie instalacji permanentnej „Antypody – podróż do raju”, którą zrealizowali wykładowcy Kierunku Grafika WIT: Joanna Krzysztoń i Grzegorz Rogala.
Vertex WIT nominowany do Pro Juvenes 2019
15/11/2019

Vertex WIT nominowany do Pro Juvenes 2019

Zachęcamy do głosowania w plebiscycie „Pro Juvenes” organizowanym przez Parlament Studentów RP
Zmarł dr Marek Doros
12/11/2019

Zmarł dr Marek Doros

Z głębokim smutkiem i żalem informujemy o śmierci dr. inż. Marka Dorosa, wykładowcy akademickiego na Wydziale Informatyki, wspaniałego człowieka, który na zawsze pozostanie w naszej pamięci.
5. Międzynarodowy Konkurs na temat typografii
08/11/2019

5. Międzynarodowy Konkurs na temat typografii

Plakat Anny Kłos zakwalifikował się do finału 5. Międzynarodowego Konkursu na temat typografii.
Wystawa Ich Dwoje
05/11/2019

Wystawa Ich Dwoje

Projekt - w ramach cyklu „Dances with Sculptures”, realizowany przez artystę i wykładowcę WIT, Piotra Janowczyka - zakłada konfrontowanie współczesnych choreografów, oraz osób uprawiających specjalistyczne techniki ruchu z klasyką światowej rzeźby.
Więcej o Wystawie Ich Dwoje
Warsztaty Cyjanotypii dla studentów WIT w Orońsku
31/10/2019

Warsztaty Cyjanotypii dla studentów WIT w Orońsku

Warsztaty odbędą się w dniach 8–11 listopada 2019 w Orońsku w ramach projektu pt. „Zintegrowany Program Rozwoju Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania”.
Dowiedz się więcej o Warsztatach Cyjanotypii