Stypendium Ministra dla studenta WIT

Z radością inforumujemy że Ryszard Pęza student Grafiki WIT Szkoła Wyższa pod auspicjami PAN otrzymał w dniu 19 grudnia 2019 r. stypendium Ministra za znaczące osiągnięcia.

Minister podjął decyzję na podstawie przepisów rozporządzenia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 1 kwietnia 2019 r. w sprawie stypendiów ministra właściwego do spraw szkolnictwa wyższego i nauki dla studentów i wybitnych młodych naukowców.

Serdecznie gratulujemy!

Dodatkowo 7 sierpnia 2019 r. Ryszard Pęza - student Grafiki WIT otrzymał Złoty Medal na Międzynarodowym Konkursie Ilustratorskim SIGNÚ 2019.
Otrzymano prawie 600 prac z 40 uniwersytetów z 16 krajów (Chin, Polski, Ekwadoru, Danii, Kolumbii, Francji, Iranu, Meksyku i wielu innych), z których 80 wybrano na wystawę.

Wsparcie psychologiczne
26/03/2020

Wsparcie psychologiczne

Obecny czas jest trudny dla nas wszystkich. Pod wieloma względami. Wszyscy oczekujemy powrotu do normalności, tymczasem każda osoba, z którą rozmawiamy aktualnie z czymś się zmaga i przestawia swój tryb, do którego się przyzwyczaiła na tryb wyjątkowy.
Wprowadzamy kolejne rozwiązania - OneDrive w ramach Office 365
24/03/2020

Wprowadzamy kolejne rozwiązania - OneDrive w ramach Office 365

Dysk w chmurze OneDrive o pojemności 1 TB dla Studentów, Wykładowców i Pracowników WIT.
Filmy z wernisażu wystawy Upgrowth
20/03/2020

Filmy z wernisażu wystawy Upgrowth

28 lutego 2020 r. był wernisaż wystawy UPGROWTH 2018/2019 - najlepsze dyplomy WIT.