Wstrzymanie zajęć

11/03/2020

W związku z sytuacją epidemiologiczną w kraju uczelnia zostaje zamknięta i zajęcia ulegają zawieszeniu od 12 do 25 marca 2020 r.

W związku ze wzrostem ryzyka zakażenia wirusem SARS-CoV-2 oraz kolejnymi przypadkami zachorowań na COVID-19 w Polsce wiceprezes Rady Ministrów, Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego Jarosław Gowin – po rekomendacji Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego – zdecydował o wprowadzeniu działań profilaktycznych, zapobiegających rozprzestrzenianiu się tego wirusa, a przez to zmniejszających ryzyko epidemii.

W dniach 12–25 marca 2020 r. Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania jest zamknięta, a zajęcia ulegają zawieszeniu.

Administrowanie WIT będzie odbywało się zdalnie poprzez komunikację e-mail – sprawdź informacje kontaktowe.

W tym okresie zostaną podjęte działania, które pozwolą przeprowadzić część zajęć w formie zdalnego nauczania.

Będziemy na bieżąco informować o dalszych krokach.

Przeczytaj również: Zdalne nauczanie w WIT w oparciu o Microsoft Teams

Wstrzymanie zajęć