Wstrzymanie zajęć

W związku z sytuacją epidemiologiczną w kraju uczelnia zostaje zamknięta i zajęcia ulegają zawieszeniu od 12 do 25 marca 2020 r.

W związku ze wzrostem ryzyka zakażenia wirusem SARS-CoV-2 oraz kolejnymi przypadkami zachorowań na COVID-19 w Polsce wiceprezes Rady Ministrów, Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego Jarosław Gowin – po rekomendacji Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego – zdecydował o wprowadzeniu działań profilaktycznych, zapobiegających rozprzestrzenianiu się tego wirusa, a przez to zmniejszających ryzyko epidemii.

W dniach 12–25 marca 2020 r. Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania jest zamknięta, a zajęcia ulegają zawieszeniu.

Administrowanie WIT będzie odbywało się zdalnie poprzez komunikację e-mail – sprawdź informacje kontaktowe.

W tym okresie zostaną podjęte działania, które pozwolą przeprowadzić część zajęć w formie zdalnego nauczania.

Będziemy na bieżąco informować o dalszych krokach.

Przeczytaj również: Zdalne nauczanie w WIT w oparciu o Microsoft Teams

Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP
02/07/2020

Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP

To już 12-raz kiedy Microsoft uznał, że warto przyznać tę nagrodę naszemu wykładowcy na kierunku Informatyka. Paweł Pławiak od lipca 2009 roku jest regularnie nagradzany przez Microsoft tytułem Most Valuable Professional (MVP), aktualnie w kategorii Enterprise Mobility.
WIT z certyfikatem „UCZELNIA LIDERÓW 2020”
02/07/2020

WIT z certyfikatem „UCZELNIA LIDERÓW 2020”

Nasza Uczelnia po raz kolejny otrzymała certyfikat „Uczelnia Liderów” wraz z nagrodami specjalnymi.
Dzień Otwarty WIT
20/06/2020

Dzień Otwarty WIT

Obejrzyj webinary DNIA OTWARTEGO WIT on‑line!