Wstrzymanie zajęć

W związku z sytuacją epidemiologiczną w kraju uczelnia zostaje zamknięta i zajęcia ulegają zawieszeniu od 12 do 25 marca 2020 r.

W związku ze wzrostem ryzyka zakażenia wirusem SARS-CoV-2 oraz kolejnymi przypadkami zachorowań na COVID-19 w Polsce wiceprezes Rady Ministrów, Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego Jarosław Gowin – po rekomendacji Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego – zdecydował o wprowadzeniu działań profilaktycznych, zapobiegających rozprzestrzenianiu się tego wirusa, a przez to zmniejszających ryzyko epidemii.

W dniach 12–25 marca 2020 r. Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania jest zamknięta, a zajęcia ulegają zawieszeniu.

Administrowanie WIT będzie odbywało się zdalnie poprzez komunikację e-mail – sprawdź informacje kontaktowe.

W tym okresie zostaną podjęte działania, które pozwolą przeprowadzić część zajęć w formie zdalnego nauczania.

Będziemy na bieżąco informować o dalszych krokach.

Przeczytaj również: Zdalne nauczanie w WIT w oparciu o Microsoft Teams

Asertywność wspiera karierę zawodową – rozwiń swoje umiejętności i sprawdź jak uczymy zdalnie.
16/09/2020

Zapraszamy na dwugodzinny warsztat, na którym dowiesz się jak pracujemy na zajęciach w formule zdalnej.
Piękno stworzenia - wystawa
09/09/2020

Piękno stworzenia - wystawa

Zapraszamy na wystawę malarstwa Anety Jaźwińskiej pt. „Piękno stworzenia” która odbędzie się w niedzielę 13 września 2020 r. o godzinie 17:00 w Wieluniu, ul. Narutowicza 13.
Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji
09/09/2020

Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji

Zapraszamy na seminarium Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i  Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.