Certyfikat Studia z Przyszłością 2021 i Laur Innowacji 2021 dla kierunku Informatyka WIT

30/06/2021

Miło nam poinformować, że kierunek Informatyka (studia II stopnia) uzyskał Certyfikat i Znak Jakości „Studia z Przyszłością 2021” oraz certyfikat specjalny „Laur Innowacji 2021”.

Certyfikat specjalny „Laur Innowacji 2021” otrzymały kierunki, które wdrożyły najbardziej innowacyjne i unikalne rozwiązania w zakresie bazy materialnej i technologii wspierających proces dydaktyczny.

25 czerwca 2021 roku w murach dawnego Pałacu Prymasowskiego w Warszawie odbył się Koncert Finałowy VI edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Studia z Przyszłością”. Menedżerowie najbardziej innowacyjnych i nowoczesnych kierunków studiów prowadzonych przez polskie uczelnie odebrali Certyfikaty Akredytacyjne, przyznane za kształcenie zgodne z potrzebami rynku pracy oraz wysokimi standardami jakościowymi.

W Konkursie „Studia z Przyszłością”, współorganizowanym przez Fundację Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego oraz Agencję Kreatywną PRC, identyfikowane i wyróżniane są wybrane programy i kierunki studiów prowadzone w polskich uczelniach, które cechują się innowacyjnością, dostosowaniem do potrzeb rynku pracy oraz nowoczesnością przyjętych rozwiązań dydaktycznych.

Studia z przyszłością

Każdą uczelnię ocenia niezależnie od siebie kilku ekspertów. Ekspert po przeprowadzeniu oceny sporządza recenzję, w której odnosi się do kilkunastu kryteriów akredytacyjnych. Celem Konkursu jest promocja wśród kandydatów na studia najlepszych kierunków kształcenia prowadzonych przez polskie uczelnie, ale przede wszystkim doskonalenie jakości kształcenia w szkołach wyższych i dostarczanie instytucjom akademickim rekomendacji eksperckich, jak kształcić skuteczniej i efektywniej.

Certyfikat Studia z Przyszłością 2021Laur Innowacji 2021

Dowiedz się więcej o studiach magisterskich na Kierunku Informatyka

Certyfikat Studia z Przyszłością 2021 i Laur Innowacji 2021 dla kierunku Informatyka WIT