Oferta edukacyjna dla studentów z Ukrainy

01/04/2022

Przygotowujemy ofertę edukacyjną skierowaną do obywateli Ukrainy, którzy legalnie przebywają na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej i którzy w dniu 24 lutego 2022 r. byli studentami uczelni działającej na terytorium Ukrainy.

Przewidujemy trzy możliwości:

1. dołączenie do regularnych zajęć - tryb przeniesienia na studia
  2. uczestnictwo w wydzielonych zajęciach od maja do września - przyjęcie na specjalny tryb studiów: kierunek Informatyczne Techniki Zarządzania I stopnia - program/oferta , kierunek Grafika I stopnia - program/oferta
  3. kursy przygotowawcze z zakresu grafiki cyfrowej (2d i 3d) dla przyszłych studentów - program/oferta

Jeśli jesteś studentem uczelni w Ukrainie i zainteresowała Cię nasza oferta zapraszamy do wypełnienia i wysłania formularza* służącego określeniu liczby osób zainteresowanych (aktywny link). Skontaktujemy się z Tobą i ustalimy szczegóły.

*Formularz nie jest formularzem rekrutacyjnym i jego wypełnienie nie gwarantuje przyjęcia na studia.
Mail do kontaktu w sprawie oferty: solidarnizukraina@wit.edu.pl

Студенти з України - навчальна пропозиція

Ми готуємо навчальну пропозицію для громадян України, які легально проживають на території Республіки Польща та які на 24 лютого 2022 року були студентами університету, що діє в Україні.

Ми передбачаємо два варіанти:

1. Приєднання до поточних занять, тобто переведення з Вашого університету до нашого.
  2. Участь в окремих заняттях з травня по вересень, тобто прийом на спеціальний курс навчання: Комп'ютерна графіка, рівень бакалавра - посилання на програму/пропозицію, Техніки управління ІТ, рівень бакалавра - посилання на програму/пропозицію
  3. Підготовчі курси в галузі цифрової графіки (2d і 3d) для майбутніх студентів - посилання на програму/пропозицію

Якщо ви студент українського університету і вас зацікавила наша пропозиція, заповніть та надішліть анкету*, яка допоможе нас визначити кількість зацікавлених (активне посилання). Ми зв'яжемося з Вами та узгодимо деталі.

*Анкета не є частиною вступних документів і її заповнення не гарантує вступ до навчання в університеті.
Контактна пошта щодо пропозиції: solidarnizukraina@wit.edu.pl