15 czerwca 2009 r. rozpoczynamy rekrutację na studia w WSISiZ

15 czerwca 2009 r. rozpoczynamy rekrutację na studia w WSISiZ. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Szczegółowe opisy programów nauczania znajdziecie Państwo na naszej stronie.
Rozpoczynamy również rekrutację na studia podyplomowe.
Zasady rekrutacji obowiązujące w roku akademickim 2009/2010 oraz stosowne dokumenty.
Jeśli są Państwo zdecydowani kandydować na studia w naszej uczelni proponujemy rejestrację "on-line" w UBI

Asertywność wspiera karierę zawodową – rozwiń swoje umiejętności i sprawdź jak uczymy zdalnie.
16/09/2020

Zapraszamy na dwugodzinny warsztat, na którym dowiesz się jak pracujemy na zajęciach w formule zdalnej.
Piękno stworzenia - wystawa
09/09/2020

Piękno stworzenia - wystawa

Zapraszamy na wystawę malarstwa Anety Jaźwińskiej pt. „Piękno stworzenia” która odbędzie się w niedzielę 13 września 2020 r. o godzinie 17:00 w Wieluniu, ul. Narutowicza 13.
Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji
09/09/2020

Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji

Zapraszamy na seminarium Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i  Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.