15 czerwca 2009 r. rozpoczynamy rekrutację na studia w WSISiZ

15 czerwca 2009 r. rozpoczynamy rekrutację na studia w WSISiZ. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Szczegółowe opisy programów nauczania znajdziecie Państwo na naszej stronie.
Rozpoczynamy również rekrutację na studia podyplomowe.
Zasady rekrutacji obowiązujące w roku akademickim 2009/2010 oraz stosowne dokumenty.
Jeśli są Państwo zdecydowani kandydować na studia w naszej uczelni proponujemy rejestrację "on-line" w UBI

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.