Jarosław Dawidziuk • Spotkania z Twórcami

Wraz z Polską Grafiką Cyfrową zapraszamy na kolejną odsłonę cyklu „Spotkania z Twórcami w WIT”.

Naszym gościem będzie Jarek Dawidziuk – pracujący od stycznia w teamie Framestore na stanowisku Effects Technical Director. Jego praca to miks tradycyjnego artysty 3d i programisty.

Spotkanie z Jarkiem Dawidziukiem daje Wam możliwość zadawania pytań dotyczących kariery zawodowej, uzyskania praktycznych porad czy też odniesienia się bezpośrednio do twórczości Jarka.

Jedyna taka okazja żeby wymienić doświadczenia z praktykiem!

Kiedy: 09.06 18:00 Piątek
Gdzie: Newelska 6 / N2 (parter)

Spotkanie poprowadzi wykładowca WIT, od lat związany z grafiką 3D – Piotr Adamczyk

Internetowa rejestracja / Zapisy zakończone

Wydarzenie na FB

Fotorelacja z wydarzenia

Wybierz studia Technologie Oracle w biznesie
16/09/2019

Wybierz studia Technologie Oracle w biznesie

Do 21 września trwa nabór na dualne studia stacjonarne „Technologie Oracle w biznesie” na kierunku Informatyczne Techniki Zarządzania
Inauguracja Roku Akademickiego 2019/2020
29/08/2019

Inauguracja Roku Akademickiego 2019/2020

Serdecznie zapraszamy na Uroczystość Inauguracji Roku Akademickiego 2019/2020, która odbędzie się 25 września 2019 o 18.00 w Centrum Sztuki FORT Sokolnickiego w Warszawie.
WIT z Andrzejem Wieteszką i Good Looking Studio
26/08/2019

WIT z Andrzejem Wieteszką i Good Looking Studio

Trwają wytężone prace i niebawem budynek, w którym odbywają się zajęcia studentów Grafiki WIT jak i cała okolica Galerii WIT zyskają nowy mural.
WIT na Warszawskim Salonie Maturzystów
20/08/2019

WIT na Warszawskim Salonie Maturzystów

Warszawski Salon Maturzystów odwiedzają tłumy młodzieży. W tym roku po raz czternasty spotkamy się z maturzystami w pięknej auli Politechniki Warszawskiej.
Absolwenci WIT doskonale radzą sobie na rynku pracy
19/08/2019

Absolwenci WIT doskonale radzą sobie na rynku pracy

Najnowsze dane o sytuacji absolwentów na rynku pracy jasno dowodzą, że warto studiować Zarządzanie w WIT, a tak się świetnie składa, że prowadzimy jeszcze rekrutację na ten kierunek studiów.
Złoty Medal dla studenta Grafiki WIT
09/08/2019

Złoty Medal dla studenta Grafiki WIT

Miło nam poinformować że Ryszard Pęza - student Grafiki WIT otrzymał Złoty Medal na Międzynarodowym Konkursie Ilustratorskim SIGNÚ 2019.