Jarosław Dawidziuk • Spotkania z Twórcami

Wraz z Polską Grafiką Cyfrową zapraszamy na kolejną odsłonę cyklu „Spotkania z Twórcami w WIT”.

Naszym gościem będzie Jarek Dawidziuk – pracujący od stycznia w teamie Framestore na stanowisku Effects Technical Director. Jego praca to miks tradycyjnego artysty 3d i programisty.

Spotkanie z Jarkiem Dawidziukiem daje Wam możliwość zadawania pytań dotyczących kariery zawodowej, uzyskania praktycznych porad czy też odniesienia się bezpośrednio do twórczości Jarka.

Jedyna taka okazja żeby wymienić doświadczenia z praktykiem!

Kiedy: 09.06 18:00 Piątek
Gdzie: Newelska 6 / N2 (parter)

Spotkanie poprowadzi wykładowca WIT, od lat związany z grafiką 3D – Piotr Adamczyk

Internetowa rejestracja / Zapisy zakończone

Wydarzenie na FB

Fotorelacja z wydarzenia

Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP
02/07/2020

Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP

To już 12-raz kiedy Microsoft uznał, że warto przyznać tę nagrodę naszemu wykładowcy na kierunku Informatyka. Paweł Pławiak od lipca 2009 roku jest regularnie nagradzany przez Microsoft tytułem Most Valuable Professional (MVP), aktualnie w kategorii Enterprise Mobility.
WIT z certyfikatem „UCZELNIA LIDERÓW 2020”
02/07/2020

WIT z certyfikatem „UCZELNIA LIDERÓW 2020”

Nasza Uczelnia po raz kolejny otrzymała certyfikat „Uczelnia Liderów” wraz z nagrodami specjalnymi.
Dzień Otwarty WIT
20/06/2020

Dzień Otwarty WIT

Obejrzyj webinary DNIA OTWARTEGO WIT on‑line!