Jarosław Dawidziuk • Spotkania z Twórcami

Wraz z Polską Grafiką Cyfrową zapraszamy na kolejną odsłonę cyklu „Spotkania z Twórcami w WIT”.

Naszym gościem będzie Jarek Dawidziuk – pracujący od stycznia w teamie Framestore na stanowisku Effects Technical Director. Jego praca to miks tradycyjnego artysty 3d i programisty.

Spotkanie z Jarkiem Dawidziukiem daje Wam możliwość zadawania pytań dotyczących kariery zawodowej, uzyskania praktycznych porad czy też odniesienia się bezpośrednio do twórczości Jarka.

Jedyna taka okazja żeby wymienić doświadczenia z praktykiem!

Kiedy: 09.06 18:00 Piątek
Gdzie: Newelska 6 / N2 (parter)

Spotkanie poprowadzi wykładowca WIT, od lat związany z grafiką 3D – Piotr Adamczyk

Internetowa rejestracja / Zapisy zakończone

Wydarzenie na FB

Fotorelacja z wydarzenia

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.