Jarosław Dawidziuk • Spotkania z Twórcami

Wraz z Polską Grafiką Cyfrową zapraszamy na kolejną odsłonę cyklu „Spotkania z Twórcami w WIT”.

Naszym gościem będzie Jarek Dawidziuk – pracujący od stycznia w teamie Framestore na stanowisku Effects Technical Director. Jego praca to miks tradycyjnego artysty 3d i programisty.

Spotkanie z Jarkiem Dawidziukiem daje Wam możliwość zadawania pytań dotyczących kariery zawodowej, uzyskania praktycznych porad czy też odniesienia się bezpośrednio do twórczości Jarka.

Jedyna taka okazja żeby wymienić doświadczenia z praktykiem!

Kiedy: 09.06 18:00 Piątek
Gdzie: Newelska 6 / N2 (parter)

Spotkanie poprowadzi wykładowca WIT, od lat związany z grafiką 3D – Piotr Adamczyk

Internetowa rejestracja / Zapisy zakończone

Wydarzenie na FB

Fotorelacja z wydarzenia

Wystawa Anety Jaźwińskiej i Grzegorza Kalinowskiego pt. „Piękno stworzenia”
22/11/2019

Wystawa Anety Jaźwińskiej i Grzegorza Kalinowskiego pt. „Piękno stworzenia”

Serdecznie zapraszamy na otwarcie wystawy Anety Jaźwińskiej i Grzegorza Kalinowskiego pt. „Piękno stworzenia”.
Przyjdź na wystawę Piękno stworzenia
Kreatywny warsztat cyfrowy dla studentów WIT w Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku
20/11/2019

W dniach 22–25 listopada 2019 w ramach Projektu pt. „Zintegrowany Program Rozwoju Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania” w Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku odbędą się zajęcia Kreatywny warsztat cyfrowy.
Nowa edycja kursów CISCO
18/11/2019

Nowa edycja kursów CISCO

Program Akademii CISCO przy WIT (tak jak każdej akademii CNAP) ma za zadanie uporządkować wiadomości i przygotować do zdania egzaminu na certyfikat CCNA. Materiały szkoleniowe oraz egzaminy są w języku polskim oraz angielskim (wszystkie semestry).
Więcej o kurach CISCO
Antypody – podróż do raju
15/11/2019

Antypody – podróż do raju

14 listopada 2019 r. o godzinie 14.30 w Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku odbyło się otwarcie instalacji permanentnej „Antypody – podróż do raju”, którą zrealizowali wykładowcy Kierunku Grafika WIT: Joanna Krzysztoń i Grzegorz Rogala.
Vertex WIT nominowany do Pro Juvenes 2019
15/11/2019

Vertex WIT nominowany do Pro Juvenes 2019

Zachęcamy do głosowania w plebiscycie „Pro Juvenes” organizowanym przez Parlament Studentów RP
5. Międzynarodowy Konkurs na temat typografii
08/11/2019

5. Międzynarodowy Konkurs na temat typografii

Plakat Anny Kłos zakwalifikował się do finału 5. Międzynarodowego Konkursu na temat typografii.