Jarosław Dawidziuk • Spotkania z Twórcami

Wraz z Polską Grafiką Cyfrową zapraszamy na kolejną odsłonę cyklu „Spotkania z Twórcami w WIT”.

Naszym gościem będzie Jarek Dawidziuk – pracujący od stycznia w teamie Framestore na stanowisku Effects Technical Director. Jego praca to miks tradycyjnego artysty 3d i programisty.

Spotkanie z Jarkiem Dawidziukiem daje Wam możliwość zadawania pytań dotyczących kariery zawodowej, uzyskania praktycznych porad czy też odniesienia się bezpośrednio do twórczości Jarka.

Jedyna taka okazja żeby wymienić doświadczenia z praktykiem!

Kiedy: 09.06 18:00 Piątek
Gdzie: Newelska 6 / N2 (parter)

Spotkanie poprowadzi wykładowca WIT, od lat związany z grafiką 3D – Piotr Adamczyk

Internetowa rejestracja / Zapisy zakończone

Wydarzenie na FB

Fotorelacja z wydarzenia

WIT po raz kolejny Uczelnią Liderów
17/07/2019

WIT po raz kolejny Uczelnią Liderów

Uzyskaliśmy certyfikat Uczelnia Liderów 2019 z wyróżnieniem specjalnym! W Uczelni Liderów warto się kształcić, bo program i oferta edukacyjna są dostosowane do potrzeb rynku pracy.
Justyna Kabala – „Trzy Kolory”
17/07/2019

Justyna Kabala – „Trzy Kolory”

Zapraszamy serdecznie na wystawę, której otwarcie odbędzie się 20 lipca o godzinie 16.00 w galerii Si:said w Kłajpedzie.
Dzień otwarty w WIT – 6 LIPCA 2019
26/06/2019

Dzień otwarty w WIT – 6 LIPCA 2019

W sobotę 6 lipca w WIT odbył się Dzień Otwarty! Po raz kolejny współpracowaliśmy z Polską Grafiką Cyfrową.
Post Ecuador Poster Bienal w Warszawie
18/06/2019

Post Ecuador Poster Bienal w Warszawie

Międzynarodowa wystawa pokonkursowa plakatu – Post Ecuador Poster Bienal odbyła się 25 i 26 czerwca w Warszawie
Wystawa „Władca mgieł”
10/06/2019

Wystawa „Władca mgieł”

Zapraszamy serdecznie na wystawę wykładowców WIT Joanny Krzysztoń i Grzegorza Rogali pt. „Władca mgieł”.
Wystawa rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT
10/06/2019

Wystawa rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT

Zapraszamy serdecznie w imieniu swoim oraz Galeria Korekta na wystawę rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT, która odbędzie się już 14 czerwca, w piątek o godzinie 18.00