Koło Naukowe „Programowanie”

16 października 2009 roku o godz 16.00 w sali 224 (ul. Gizów 6) odbędzie się spotkanie inaugurujące działalność koła naukowego "Programowanie" w roku akademickim 2009/2010. Wykład inauguracyjny pt "Roboty: ręce i oczy programów komputerowych" wygłosi Marcin Andrzejewski - kierownik koła, student WI WSISiZ. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.
Zobacz zaproszenie - http://kola-naukowe.wit.edu.pl/programowanie/Inauguracja.pdf

Międzynarodowy konkurs SIGNÚ
09/04/2020

Międzynarodowy konkurs SIGNÚ

Zapraszamy wszystkich studentów do wzięcia udziału w Międzynarodowym Konkursie Fotograficznym
Dowiedz się więcej o międzynarodowym konkursie SIGNÚ
Życzenia Wielkanocne
08/04/2020

Życzenia Wielkanocne

Szanowni Państwo, w imieniu Rektora prof. Macieja Krawczaka, Prorektor dr Barbary Mażbic-Kulmy, Prorektora dr. Jarosława Sikorskiego i całego zespołu Uczelni WIT życzymy Wszystkim zdrowych i spokojnych Świąt Wielkanocnych!
Metrem do WIT
04/04/2020

Metrem do WIT

Metro pojechało dzisiaj (4 kwietnia) na Wolę. Do naszej Uczelni jest jeszcze bliżej!