Koło Naukowe „Programowanie”

16 października 2009 roku o godz 16.00 w sali 224 (ul. Gizów 6) odbędzie się spotkanie inaugurujące działalność koła naukowego "Programowanie" w roku akademickim 2009/2010. Wykład inauguracyjny pt "Roboty: ręce i oczy programów komputerowych" wygłosi Marcin Andrzejewski - kierownik koła, student WI WSISiZ. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.
Zobacz zaproszenie - http://kola-naukowe.wit.edu.pl/programowanie/Inauguracja.pdf

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.