Koło Naukowe „Programowanie”

16 października 2009 roku o godz 16.00 w sali 224 (ul. Gizów 6) odbędzie się spotkanie inaugurujące działalność koła naukowego "Programowanie" w roku akademickim 2009/2010. Wykład inauguracyjny pt "Roboty: ręce i oczy programów komputerowych" wygłosi Marcin Andrzejewski - kierownik koła, student WI WSISiZ. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.
Zobacz zaproszenie - http://kola-naukowe.wit.edu.pl/programowanie/Inauguracja.pdf

Asertywność wspiera karierę zawodową – rozwiń swoje umiejętności i sprawdź jak uczymy zdalnie.
16/09/2020

Zapraszamy na dwugodzinny warsztat, na którym dowiesz się jak pracujemy na zajęciach w formule zdalnej.
Piękno stworzenia - wystawa
09/09/2020

Piękno stworzenia - wystawa

Zapraszamy na wystawę malarstwa Anety Jaźwińskiej pt. „Piękno stworzenia” która odbędzie się w niedzielę 13 września 2020 r. o godzinie 17:00 w Wieluniu, ul. Narutowicza 13.
Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji
09/09/2020

Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji

Zapraszamy na seminarium Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i  Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.