Prace naszego wykładowcy na pokonkursowej wystawie „Wystaw się w CSW”

6 prac, których autorem jest wykładowca kierunku Grafika WIT - Zenon Balcer (film cyfrowy) zostało zaprezentowanych w ramach wystawy pokonkursowej w Centrum Sztuki Współczesnej w Toruniu. Laureatowi gratulujemy i wszystkich zapraszamy do obejrzenia - wystawa jest czynna do 4 marca.

WYSTAWA / Wystaw się w CSW!

Jury: Wojciech Wieteska
Kuratorki: Elżbieta Kopacz, Dominika Lewandowicz, Dorota Sobolewska
Koordynatorka: Agnieszka Basak-Wysota

Wystaw się w CSW

Akcja Wystaw się w CSW – organizowana rokrocznie przez Dział Edukacji – na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń organizowanych przez toruńskie CSW. Wystaw się w CSW to wydarzenie, które ma na celu stworzenie niezależnym fotografom okazji do zaprezentowania własnej twórczości szerszej publiczności. To także inicjatywa, która ma dać uczestnikom możliwość dzielenia się swoją pasją, zachęcić ich do dalszego rozwijania artystycznych zainteresowań oraz stworzyć okazję spotkania się z osobami o podobnych zamiłowaniach.

Więcej informacji: WYSTAWA / Wystaw się w CSW

WIT po raz kolejny Uczelnią Liderów
17/07/2019

WIT po raz kolejny Uczelnią Liderów

Uzyskaliśmy certyfikat Uczelnia Liderów 2019 z wyróżnieniem specjalnym! W Uczelni Liderów warto się kształcić, bo program i oferta edukacyjna są dostosowane do potrzeb rynku pracy.
Justyna Kabala – „Trzy Kolory”
17/07/2019

Justyna Kabala – „Trzy Kolory”

Zapraszamy serdecznie na wystawę, której otwarcie odbędzie się 20 lipca o godzinie 16.00 w galerii Si:said w Kłajpedzie.
Dzień otwarty w WIT – 6 LIPCA 2019
26/06/2019

Dzień otwarty w WIT – 6 LIPCA 2019

W sobotę 6 lipca w WIT odbył się Dzień Otwarty! Po raz kolejny współpracowaliśmy z Polską Grafiką Cyfrową.
Post Ecuador Poster Bienal w Warszawie
18/06/2019

Post Ecuador Poster Bienal w Warszawie

Międzynarodowa wystawa pokonkursowa plakatu – Post Ecuador Poster Bienal odbyła się 25 i 26 czerwca w Warszawie
Wystawa „Władca mgieł”
10/06/2019

Wystawa „Władca mgieł”

Zapraszamy serdecznie na wystawę wykładowców WIT Joanny Krzysztoń i Grzegorza Rogali pt. „Władca mgieł”.
Wystawa rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT
10/06/2019

Wystawa rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT

Zapraszamy serdecznie w imieniu swoim oraz Galeria Korekta na wystawę rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT, która odbędzie się już 14 czerwca, w piątek o godzinie 18.00