Rekrutacja 2017/2018 wystartowała

Z nami osiągniesz więcej! Zapisy on-line zostały otwarte.

W nowym roku akademickim oferujemy wam szeroką ofertę edukacyjną. Przygotowaliśmy również kilka nowości, o które nas pytaliście.

Zapewnimy wam naukę pod okiem najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach. Wybierzcie studia inżynierskie lub licencjackie, magisterskie albo podyplomowe, bazujące na nowoczesnych narzędziach i metodach dydaktycznych. Zyskajcie z nami certyfikaty poszukiwane na rynku pracy, poszerzcie wiedzę i wymieńcie doświadczenia z praktykami rynku.

Dla osób, które podpiszą umowę do 31 lipca – wpisowe tylko 200 zł! Zapraszamy do zapisów!

Życzenia Wielkanocne
08/04/2020

Życzenia Wielkanocne

Szanowni Państwo, w imieniu Rektora prof. Macieja Krawczaka, Prorektor dr Barbary Mażbic-Kulmy, Prorektora dr. Jarosława Sikorskiego i całego zespołu Uczelni WIT życzymy Wszystkim zdrowych i spokojnych świąt Wielkanocnych!
Metrem do WIT
04/04/2020

Metrem do WIT

Metro pojechało dzisiaj (4 kwietnia) na Wolę. Do naszej Uczelni jest jeszcze bliżej!
Studentka WIT w finale Idea Design Award 2019
01/04/2020

Studentka WIT w finale Idea Design Award 2019

Aż 6 plakatów Magdaleny Kosewskiej, studentki Grafiki WIT, zostało zakwalifikowanych przez jury do finału międzynarodowego konkursu Idea Design Award 2019.