Studia licencjackie i inżynierskie (I stopnia)

REKRUTACJA NA ROK AKADEMICKI 2020/2021 ROZPOCZNIE SIĘ PO 1 CZERWCA 2020
NA CAŁĄ OFERTĘ EDUKACYJNĄ JEDYNĄ FORMĄ ZAPISU JEST REKRUTACJA ON-LINE

Studia licencjackie

Grafika

Zakłada się prowadzenie studiów stacjonarnych i niestacjonarnych w zakresie następujących specjalności: Grafika użytkowaTechniki multimedialne

Studia stacjonarne (dzienne) i niestacjonarne (zaoczne) trwają 6 semestrów i kończą się uzyskaniem tytułu licencjata w obszarze nauk o sztuce.

Zarządzanie

Zakłada się prowadzenie studiów stacjonarnych i niestacjonarnych w zakresie następujących specjalności: E–marketing, Business leadership, Przedsiębiorczość w biznesieZarządzanie bezpieczeństwemZarządzanie informacjamiZarządzanie projektami.

Studia stacjonarne (dzienne) i niestacjonarne (zaoczne) trwają 6 semestrów i kończą się uzyskaniem tytułu licencjata w obszarze nauk społecznych.

 

Studia inżynierskie

W roku akademickim 2019/2020 studia I stopnia kończące się tytułem inżyniera w WIT będą prowadzone na kierunkach "Informatyka" oraz "Informatyczne Techniki Zarządzania".

Informatyka

Zakłada się prowadzenie studiów stacjonarnych i niestacjonarnych w zakresie następujących specjalności: Bazy danych, Inżynieria oprogramowaniaTechnologia chmury obliczeniowej.

Studia stacjonarne (dzienne) trwają 7 semestrów a studia niestacjonarne (zaoczne) trwają 8 semestrów. Kończą się uzyskaniem tytułu inżyniera.

 

Informatyczne techniki zarządzania

Zakłada się prowadzenie studiów stacjonarnych i niestacjonarnych w zakresie następujących specjalności:  Analiza i modelowanie systemów biznesowych, Geoinformatyka, Informatyka stosowana.

Studia stacjonarne (dzienne) i niestacjonarne (zaoczne) trwają 7 semestrów i kończą się uzyskaniem tytułu tytułu inżyniera.

 

Informatyczne techniki zarządzania (UE-DUO)

Zakłada się prowadzenie bezpłatnych stacjonarnych studiów dualnych współfinansowanych w ramach projektu UE „Technologie Oracle w biznesie na kierunku Informatyczne Techniki Zarządzania - studia dualne w Wyższej Szkole Informatyki Stosowanej i Zarządzania” w zakresie specjalności:  ORACLE Cloud w Biznesie (UE-DUO).