WIT uczelnią liderów z najwyższą jakością studiów

5 lipca 2016 roku ogłoszono wyniki VI edycji Ogólnopolskiego Programu Certyfikacji Szkół Wyższych „Uczelnia Liderów”. Mamy zaszczyt poinformować, że już po raz kolejny WIT zostało jego laureatem i podczas tegorocznej Gali, Rektorowi prof. dr hab. Maciejowi Krawczakowi, wręczono Certyfikat Uczelni Liderów oraz wyróżnienie NAJWYŻSZA JAKOŚĆ STUDIÓW dla naszej uczelni.

WIT należy do grona najlepszych uczelni niepublicznych, nie tylko w skali Warszawy czy woj. mazowieckiego, ale w wymiarze ogólnopolskim – stawia na jakość i innowacyjność programu oferowanych studiów. WIT jest miejscem kreatywnych spotkań i wymiany idei.
Uczelnia stale umacnia swoją pozycję akademicką i konsekwentnie buduje markę szkoły prestiżowej, elitarnej, zorientowanej zarówno na budowanie kultury jakości, jak również przekazywanie studentom wykształcenia praktycznego, aplikacyjnego, o silnej orientacji rynkowej. Tworząc nowe specjalności m.in. Informatyka stosowana (Informatyczne Techniki Zarządzania) oraz Technologie chmury obliczeniowej (Informatyka) współpracujemy z najlepszymi pracodawcami w Polsce. Dzięki temu nasi studenci zdobywają wiedzę na najwyższym poziomie, ale również odbywają ciekawe staże i praktyki, które ułatwiają im sukces na rynku pracy.

Uczelnia Liderów” to program stworzony przez Fundację Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego. W dzisiejszej szybko zmieniającej się rzeczywistości, przed uczelniami wyższymi stają nowe wyzwania. W szczególności oprócz wymiaru naukowego i poznawczego studiów, kluczowa dla studentów stała się ich ocena pod względem ich przydatności w późniejszej karierze zawodowej. Dlatego celem programu „Uczelnia Liderów” jest wyróżnianie i wskazywanie uczelni, które wzorcowo zapewniają studentom najwyższe standardy nauczania w połączeniu ze zdobywaniem wiedzy i umiejętności adekwatnych do potrzeb i oczekiwań przyszłych pracodawców.

Przeczytaj recenzję Komisji Certyfikacyjnej VI edycji Ogólnopolskiego Programu Certyfikacji Szkół Wyższych „Uczelnia Liderów” (2016)

Metrem do WIT
04/04/2020

Metrem do WIT

Metro pojechało dzisiaj (4 kwietnia) na Wolę. Do naszej Uczelni jest jeszcze bliżej!
Studentka WIT w finale Idea Design Award 2019
01/04/2020

Studentka WIT w finale Idea Design Award 2019

Aż 6 plakatów Magdaleny Kosewskiej, studentki Grafiki WIT, zostało zakwalifikowanych przez jury do finału międzynarodowego konkursu Idea Design Award 2019.
Komunikat Rektora w sprawie zapomóg
30/03/2020

Komunikat Rektora w sprawie zapomóg

Utrata źródła dochodów \ trudna sytuacja życiowa w związku z wprowadzeniem w kraju stanu epidemii.