WIT uczelnią liderów z najwyższą jakością studiów

5 lipca 2016 roku ogłoszono wyniki VI edycji Ogólnopolskiego Programu Certyfikacji Szkół Wyższych „Uczelnia Liderów”. Mamy zaszczyt poinformować, że już po raz kolejny WIT zostało jego laureatem i podczas tegorocznej Gali, Rektorowi prof. dr hab. Maciejowi Krawczakowi, wręczono Certyfikat Uczelni Liderów oraz wyróżnienie NAJWYŻSZA JAKOŚĆ STUDIÓW dla naszej uczelni.

WIT należy do grona najlepszych uczelni niepublicznych, nie tylko w skali Warszawy czy woj. mazowieckiego, ale w wymiarze ogólnopolskim – stawia na jakość i innowacyjność programu oferowanych studiów. WIT jest miejscem kreatywnych spotkań i wymiany idei.
Uczelnia stale umacnia swoją pozycję akademicką i konsekwentnie buduje markę szkoły prestiżowej, elitarnej, zorientowanej zarówno na budowanie kultury jakości, jak również przekazywanie studentom wykształcenia praktycznego, aplikacyjnego, o silnej orientacji rynkowej. Tworząc nowe specjalności m.in. Informatyka stosowana (Informatyczne Techniki Zarządzania) oraz Technologie chmury obliczeniowej (Informatyka) współpracujemy z najlepszymi pracodawcami w Polsce. Dzięki temu nasi studenci zdobywają wiedzę na najwyższym poziomie, ale również odbywają ciekawe staże i praktyki, które ułatwiają im sukces na rynku pracy.

Uczelnia Liderów” to program stworzony przez Fundację Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego. W dzisiejszej szybko zmieniającej się rzeczywistości, przed uczelniami wyższymi stają nowe wyzwania. W szczególności oprócz wymiaru naukowego i poznawczego studiów, kluczowa dla studentów stała się ich ocena pod względem ich przydatności w późniejszej karierze zawodowej. Dlatego celem programu „Uczelnia Liderów” jest wyróżnianie i wskazywanie uczelni, które wzorcowo zapewniają studentom najwyższe standardy nauczania w połączeniu ze zdobywaniem wiedzy i umiejętności adekwatnych do potrzeb i oczekiwań przyszłych pracodawców.

Przeczytaj recenzję Komisji Certyfikacyjnej VI edycji Ogólnopolskiego Programu Certyfikacji Szkół Wyższych „Uczelnia Liderów” (2016)

Filip Pachucki kolejnym gościem Spotkań z Twórcami
17/01/2020

Filip Pachucki kolejnym gościem Spotkań z Twórcami

Zapraszamy na spotkanie z absolwentem Grafiki WIT Filipem Pachuckim, który od 5 lat profesjonalnie zajmuje się animacją komputerową na potrzeby filmów, gier i reklam!
Zastosowanie filtrów graficznych dla regularyzacji map fluencji w planowaniu radioterapii techniką IMRT
15/01/2020

20 stycznia Przemysław Juszczuk przedstawi referat w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN
Wernisaż wystawy „Rośliny nas ocalą”
14/01/2020

Wernisaż wystawy „Rośliny nas ocalą”

Zapraszamy na uroczyste otwarcie nowej wystawy w Pałacu w Jabłonnie. Autorką wystawy zatytułowanej „Rośliny nas ocalą” jest Aneta Jaźwińska.
Indywidualna wystawa pt. „typo-collages”
13/01/2020

Indywidualna wystawa pt. „typo-collages”

Serdecznie zapraszamy na wystawę indywidualną dr Anny Kłos – wykładowcy kierunku Grafika WIT.
Dowiedz się więcej o wystawie pt. „typo-collages”
Międzynarodowa wystawa plakatu społecznego „Ja, Metropolia”
07/01/2020

Międzynarodowa wystawa plakatu społecznego „Ja, Metropolia”

Serdecznie zapraszamy na otwarcie wystawy w Galerii WIT „Ja, Metropolia”.
Stypendium Ministra dla studenta WIT
19/12/2019

Stypendium Ministra dla studenta WIT

Z radością inforumujemy że Ryszard Pęza student Grafiki WIT Szkoła Wyższa pod auspicjami PAN otrzymał w dniu 19 grudnia 2019 r. stypendium Ministra za znaczące osiągnięcia.