Małgorzata Sobocińska-Kiss: Human

Wystawy /
 kategoria
 nazwa
Human
 termin
 kuratorzy
mgr Jarosław Tondera
 wstęp
Darmowy
 linki
Małgorzata Sobocińska-Kiss: Human

Wystawa zawiera kolaże, które w przekorny i żartobliwy sposób poruszają tematy życia społecznego, rodziny i pracy czyli tych zagadnień, które mają dla nas największe znaczenie. Autorka nawiązuje do prostych skojarzeń, inspirując się niejednokrotnie starymi rycinami, które z humorem łączy z technologicznymi strukturami. Kolaże artystki stanowią ironiczny komentarz do otaczającego nas świata, celnie punktując zależności międzyludzkie.
Przedstawione prace zostały w całości wykonane technikami cyfrowymi. Jako, że niektóre z nich były tworzone z myślą o wykorzystaniu na okładki magazynu Personel +, miesięcznika wydawanego przez Wolters Kluwer Polska, musiały w jasny, logiczny i interesujący sposób przekazywać tematykę zawartą w danym numerze aby zainteresować potencjalnego czytelnika.

Małgorzata Sobocińska-Kiss: Human Małgorzata Sobocińska-Kiss: Human Małgorzata Sobocińska-Kiss: Human Małgorzata Sobocińska-Kiss: Human Małgorzata Sobocińska-Kiss: Human Małgorzata Sobocińska-Kiss: Human Małgorzata Sobocińska-Kiss: Human Małgorzata Sobocińska-Kiss: Human Małgorzata Sobocińska-Kiss: Human Małgorzata Sobocińska-Kiss: Human Małgorzata Sobocińska-Kiss: Human Małgorzata Sobocińska-Kiss: Human Małgorzata Sobocińska-Kiss: Human
Małgorzata Sobocińska-Kiss: Human