Wykład profesora Marcosa Garcia-Erguina z Uniwersytetu ESNE w Madrycie

Wykład odbędzie się o godzinie 12:00 w czwartek - 30 maja br.  w sali N14 przy ul. Newelskiej 6.
IX Zjazd Forum Uczelni Niepublicznych

Serdecznie zapraszamy na wykład profesora Marcosa Garcia-Erguina z Uniwersytetu ESNE w Madrycie.

Tematem wykładu będzie projektowanie graficzne w Hiszpanii, projektowanie plakatów filmowych, plakaty do filmów Pedro Almodovara. Wykład będzie prowadzony w języku angielskim.

Profesor Marcos Garcia-Erguina z Uniwersytetu ESNE w Madrycie (Uniwersytecka Szkoła Dizajnu, Innowacji i Technologii) gości w WIT w ramach programu Ersmus+.

Spotkanie poprowadzi Darek Adamski, który na kierunku Grafika WIT prowadzi zajęcia m.in. z komputerowego przygotowania publikacji i projektowania książek.

• WIT (ul. Newelska 6) – sala N14
  • 30 maja br. (czwartek)

Antypody – podróż do raju
15/11/2019

Antypody – podróż do raju

14 listopada 2019 r. o godzinie 14.30 w Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku odbyło się otwarcie instalacji permanentnej „Antypody – podróż do raju”, którą zrealizowali wykładowcy Kierunku Grafika WIT: Joanna Krzysztoń i Grzegorz Rogala.
Vertex WIT nominowany do Pro Juvenes 2019
15/11/2019

Vertex WIT nominowany do Pro Juvenes 2019

Zachęcamy do głosowania w plebiscycie „Pro Juvenes” organizowanym przez Parlament Studentów RP
Zmarł dr Marek Doros
12/11/2019

Zmarł dr Marek Doros

Z głębokim smutkiem i żalem informujemy o śmierci dr. inż. Marka Dorosa, wykładowcy akademickiego na Wydziale Informatyki, wspaniałego człowieka, który na zawsze pozostanie w naszej pamięci.
5. Międzynarodowy Konkurs na temat typografii
08/11/2019

5. Międzynarodowy Konkurs na temat typografii

Plakat Anny Kłos zakwalifikował się do finału 5. Międzynarodowego Konkursu na temat typografii.
Wystawa Ich Dwoje
05/11/2019

Wystawa Ich Dwoje

Projekt - w ramach cyklu „Dances with Sculptures”, realizowany przez artystę i wykładowcę WIT, Piotra Janowczyka - zakłada konfrontowanie współczesnych choreografów, oraz osób uprawiających specjalistyczne techniki ruchu z klasyką światowej rzeźby.
Więcej o Wystawie Ich Dwoje
Warsztaty Cyjanotypii dla studentów WIT w Orońsku
31/10/2019

Warsztaty Cyjanotypii dla studentów WIT w Orońsku

Warsztaty odbędą się w dniach 8–11 listopada 2019 w Orońsku w ramach projektu pt. „Zintegrowany Program Rozwoju Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania”.
Dowiedz się więcej o Warsztatach Cyjanotypii