Wykład profesora Marcosa Garcia-Erguina z Uniwersytetu ESNE w Madrycie

Wykład odbędzie się o godzinie 12:00 w czwartek - 30 maja br.  w sali N14 przy ul. Newelskiej 6.
IX Zjazd Forum Uczelni Niepublicznych

Serdecznie zapraszamy na wykład profesora Marcosa Garcia-Erguina z Uniwersytetu ESNE w Madrycie.

Tematem wykładu będzie projektowanie graficzne w Hiszpanii, projektowanie plakatów filmowych, plakaty do filmów Pedro Almodovara. Wykład będzie prowadzony w języku angielskim.

Profesor Marcos Garcia-Erguina z Uniwersytetu ESNE w Madrycie (Uniwersytecka Szkoła Dizajnu, Innowacji i Technologii) gości w WIT w ramach programu Ersmus+.

Spotkanie poprowadzi Darek Adamski, który na kierunku Grafika WIT prowadzi zajęcia m.in. z komputerowego przygotowania publikacji i projektowania książek.

• WIT (ul. Newelska 6) – sala N14
  • 30 maja br. (czwartek)

Metrem do WIT
04/04/2020

Metrem do WIT

Metro pojechało dzisiaj (4 kwietnia) na Wolę. Do naszej Uczelni jest jeszcze bliżej!
Studentka WIT w finale Idea Design Award 2019
01/04/2020

Studentka WIT w finale Idea Design Award 2019

Aż 6 plakatów Magdaleny Kosewskiej, studentki Grafiki WIT, zostało zakwalifikowanych przez jury do finału międzynarodowego konkursu Idea Design Award 2019.
Komunikat Rektora w sprawie zapomóg
30/03/2020

Komunikat Rektora w sprawie zapomóg

Utrata źródła dochodów \ trudna sytuacja życiowa w związku z wprowadzeniem w kraju stanu epidemii.