Wykład profesora Marcosa Garcia-Erguina z Uniwersytetu ESNE w Madrycie

Wykład odbędzie się o godzinie 12:00 w czwartek - 30 maja br.  w sali N14 przy ul. Newelskiej 6.
IX Zjazd Forum Uczelni Niepublicznych

Serdecznie zapraszamy na wykład profesora Marcosa Garcia-Erguina z Uniwersytetu ESNE w Madrycie.

Tematem wykładu będzie projektowanie graficzne w Hiszpanii, projektowanie plakatów filmowych, plakaty do filmów Pedro Almodovara. Wykład będzie prowadzony w języku angielskim.

Profesor Marcos Garcia-Erguina z Uniwersytetu ESNE w Madrycie (Uniwersytecka Szkoła Dizajnu, Innowacji i Technologii) gości w WIT w ramach programu Ersmus+.

Spotkanie poprowadzi Darek Adamski, który na kierunku Grafika WIT prowadzi zajęcia m.in. z komputerowego przygotowania publikacji i projektowania książek.

• WIT (ul. Newelska 6) – sala N14
  • 30 maja br. (czwartek)

Filip Pachucki kolejnym gościem Spotkań z Twórcami
17/01/2020

Filip Pachucki kolejnym gościem Spotkań z Twórcami

Zapraszamy na spotkanie z absolwentem Grafiki WIT Filipem Pachuckim, który od 5 lat profesjonalnie zajmuje się animacją komputerową na potrzeby filmów, gier i reklam!
Zastosowanie filtrów graficznych dla regularyzacji map fluencji w planowaniu radioterapii techniką IMRT
15/01/2020

20 stycznia Przemysław Juszczuk przedstawi referat w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN
Wernisaż wystawy „Rośliny nas ocalą”
14/01/2020

Wernisaż wystawy „Rośliny nas ocalą”

Zapraszamy na uroczyste otwarcie nowej wystawy w Pałacu w Jabłonnie. Autorką wystawy zatytułowanej „Rośliny nas ocalą” jest Aneta Jaźwińska.
Indywidualna wystawa pt. „typo-collages”
13/01/2020

Indywidualna wystawa pt. „typo-collages”

Serdecznie zapraszamy na wystawę indywidualną dr Anny Kłos – wykładowcy kierunku Grafika WIT.
Dowiedz się więcej o wystawie pt. „typo-collages”
Międzynarodowa wystawa plakatu społecznego „Ja, Metropolia”
07/01/2020

Międzynarodowa wystawa plakatu społecznego „Ja, Metropolia”

Serdecznie zapraszamy na otwarcie wystawy w Galerii WIT „Ja, Metropolia”.
Stypendium Ministra dla studenta WIT
19/12/2019

Stypendium Ministra dla studenta WIT

Z radością inforumujemy że Ryszard Pęza student Grafiki WIT Szkoła Wyższa pod auspicjami PAN otrzymał w dniu 19 grudnia 2019 r. stypendium Ministra za znaczące osiągnięcia.