Wykład profesora Marcosa Garcia-Erguina z Uniwersytetu ESNE w Madrycie

Wykład odbędzie się o godzinie 12:00 w czwartek - 30 maja br.  w sali N14 przy ul. Newelskiej 6.
IX Zjazd Forum Uczelni Niepublicznych

Serdecznie zapraszamy na wykład profesora Marcosa Garcia-Erguina z Uniwersytetu ESNE w Madrycie.

Tematem wykładu będzie projektowanie graficzne w Hiszpanii, projektowanie plakatów filmowych, plakaty do filmów Pedro Almodovara. Wykład będzie prowadzony w języku angielskim.

Profesor Marcos Garcia-Erguina z Uniwersytetu ESNE w Madrycie (Uniwersytecka Szkoła Dizajnu, Innowacji i Technologii) gości w WIT w ramach programu Ersmus+.

Spotkanie poprowadzi Darek Adamski, który na kierunku Grafika WIT prowadzi zajęcia m.in. z komputerowego przygotowania publikacji i projektowania książek.

• WIT (ul. Newelska 6) – sala N14
  • 30 maja br. (czwartek)

Plakaty urugwajskie – wykład Gabriela Benderskiego
23/05/2019

Plakaty urugwajskie – wykład Gabriela Benderskiego

Zapraszamy na wykład pt. Plakaty urugwajskie, który poprowadzi Gabriel Benderski, artysta grafik z Urugwaju.
Wszystkożercy – wystawa Krzysztofa Franaszka
22/05/2019

Wszystkożercy – wystawa Krzysztofa Franaszka

Serdecznie zapraszamy na wystawę Krzysztofa Franaszka – wykładowcy na kierunku Grafika WIT.
Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT
17/05/2019

Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT

22 maja mgr Łukasz Świerczewski przedstawi referat pt. „Akceleracja obliczeń w ramach ośrodków superkomputerowych”
Jazz Art Fashion Festival 2019
17/05/2019

Jazz Art Fashion Festival 2019

11-12 maja odbyła się V edycji Jazz Art Fashion Festival w warszawskim Koneserze, w wydarzeniu uczestniczyli również reprezentanci Grafiki WIT.
Oracle Cloud Day 2019 – Przyszłość jest Autonomiczna
16/05/2019

Oracle Cloud Day 2019 – Przyszłość jest Autonomiczna

Zapraszamy do udziału w konferencji Oracle Cloud Day 2019, która odbędzie się 21 maja 2019 roku, w warszawskim hotelu Hilton.
Wystawa Dominiki Korzeniowskiej „Kolory”
26/04/2019

Wystawa Dominiki Korzeniowskiej „Kolory”

Zapraszamy na wystawę Dominiki Korzeniowskiej – wykładowcy Projektowania Graficznego na kierunku Grafika WIT.