Wykład profesora Marcosa Garcia-Erguina z Uniwersytetu ESNE w Madrycie

Wykład odbędzie się o godzinie 12:00 w czwartek - 30 maja br.  w sali N14 przy ul. Newelskiej 6.
IX Zjazd Forum Uczelni Niepublicznych

Serdecznie zapraszamy na wykład profesora Marcosa Garcia-Erguina z Uniwersytetu ESNE w Madrycie.

Tematem wykładu będzie projektowanie graficzne w Hiszpanii, projektowanie plakatów filmowych, plakaty do filmów Pedro Almodovara. Wykład będzie prowadzony w języku angielskim.

Profesor Marcos Garcia-Erguina z Uniwersytetu ESNE w Madrycie (Uniwersytecka Szkoła Dizajnu, Innowacji i Technologii) gości w WIT w ramach programu Ersmus+.

Spotkanie poprowadzi Darek Adamski, który na kierunku Grafika WIT prowadzi zajęcia m.in. z komputerowego przygotowania publikacji i projektowania książek.

• WIT (ul. Newelska 6) – sala N14
  • 30 maja br. (czwartek)

Funkcjonowanie WIT w roku akademickim 2020/2021
23/07/2020

Funkcjonowanie WIT w roku akademickim 2020/2021

Informacje o sposobie organizacji zajęć dydaktycznych w nowym roku akademickim.
Super zarobki Absolwentów WIT
16/07/2020

Super zarobki Absolwentów WIT

Ogólnopolski system monitorowania Ekonomicznych Losów Absolwentów właśnie został zaktualizowany o kolejny rocznik.
Nasz wykładowca został Honorowym członkiem CEIDA
09/07/2020

Nasz wykładowca został Honorowym członkiem CEIDA

Wykładowca na kierunku Grafika WIT - dr Piotr Krochmalski, został Honorowym członkiem CEIDA. Serdecznie gratulujemy!