Aktualności

Sukcesy studentów WIT - Magdalena Cebula z nominacją do TOP 100 Women in AI

Magdalena Cebula - absolwentka kierunku Informatyka (studia magisterskie) z nominacją do TOP 100 Women in AI.

Wystawa malarstwa Dariusz Mląckiego „Koperty i Ramy – tajemnica nieustannym źródłem sztuki”

Serdecznie zapraszamy na wystawę naszego wykładowcy dr hab. Dariusza Mląckiego, która odbędzie się 26.05.2022 o godz. 18.00 w Galerii Retroavangarda Jerozolimskie Business Park.

„Bilans Twoich umiejętności, potencjału i motywacji i wybór dalszej drogi zawodowej” – warsztat ONLINE

Zapraszamy na warsztat online pt. „Bilans Twoich umiejętności, potencjału i motywacji i wybór dalszej drogi zawodowej”, który poprowadzi dr Anna Bugalska

Perspektywy Women in Tech Summit 2022

Jako partner akademicki serdecznie zapraszamy Studentki i Studentów naszej Uczelni do bezpłatnego udziału w największej w Europie konferencji dla kobiet w TECH & IT organizowanej p...

Wernisaż wystawy Andrzeja Popiela

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy Andrzeja Popiela pt. Strefa wolna od empatii, życzliwości, solidarności.

Dzika furia i skrajna gwałtowność – wykład ONLINE

Zapraszamy na kolejny wykład online pt. „Dzika furia i skrajna gwałtowność” z cyklu autorskich wykładów Monograficznych dra Artura Tanikowskiego „KOŁO sztuki”

💙💛 Kurs przygotowawczy grafika 2D, bezpłatny, z dofinansowaniem dla studentów, uchodźców z Ukrainy

WIT wspólnie z NAWA przygotował ofertę, w ramach której proponujemy kurs przygotowawczy grafika 2D

Zapraszamy na wernisaż wystawy 10xWIT

Wystawa 10xWIT inauguruje realizację porozumienia zawartego pomiędzy Miastem Kętrzyn i WIT Szkołą Wyższą dotyczącego szeroko rozumianej współpracy.

Juwenalia Niepublików 2022

Wielkimi krokami zbliżają się Juwenalia Niepublików, jako współorganizatorzy tegorocznej edycji serdecznie zapraszamy w czwartek 19 maja 2022 na stadion Olimpii w Parku Moczydło.

Wystawy Anny Kłos i Joanny Mankiewicz w Kongresie Polaków w Republice Czeskiej

Od 5 maja w Kongresie Polaków w Republice Czeskiej można oglądać wystawy naszych wykładowców: Anny Kłos i Joanny Mankiewicz.

Koło Naukowe FOKS-WIT ze stypendium Ministra

Uprzejmie informujemy, że konkurs w ramach II edycji programu „Studenckie koła naukowe tworzą innowacje” został rozstrzygnięty. Koło Naukowe FOKS-WIT otrzymało finasowanie z przezn...

Delegacja pracowników uniwersytetu Dyneburskiego w WIT

W dniach 25 – 29 kwietnia 2022 r. nasza uczelnia w ramach programu Erasmus+ gości delegację pracowników Uniwersytetu Dyneburskiego.

Odwiedź stoisko WIT na Targach Edukacyjnych!

Targi edukacyjne to wydarzenie, które na dobre wpisało się w szkolne kalendarze. Kolejne roczniki maturzystów odwiedzają targi edukacyjne, aby na stoiskach uczelni dowiedzieć się w...

Wystawa malarstwa prof. Urszuli Ślusarczyk

Serdecznie zapraszamy wernisaż wystawy malarstwa prof. Urszuli Ślusarczyk, który odbędzie się 25.04.2022 o godz. 18.00 w Galerii Retroavangarda Jerozolimskie Business Park.

Aneta Jaźwińska: Effatha

Zapraszamy na wernisaż wystawy „EFFATHA” Anety Jaźwińskiej, który odbędzie się 24.04.2022 o godzinie 13.30 w Dolnym Kościele Wszystkich Świętych, Plac Grzybowski 3/5, Warszawa.