Aktualności

Perspektywy Women in Tech Summit 2023

Największa w Europie i Azji konferencja dla kobiet w STEM, Tech & IT, która odbędzie się 14-15 czerwca 2023 w Warszawie i zgromadzi ponad 10.000 studentek, specjalistek i liderek ze ś...

WIT na konferencji NCBR „Kształcenie na potrzeby branż kluczowych”

Zespół IT naszej uczelni uczestniczył dziś w wydarzeniu organizowanym przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju.

WIT Erasmus Staff Week 2023 - podsumowanie

W dniach 8-12 maja 2023 odbył się pierwszy międzynarodowy WIT Erasmus Staff Week.

Cykl szkoleń autorskich Moniki Mularskiej-Kucharek

Wszystkie szkolenia są bezpłatne i prowadzone są w formie ONLINE poprzez Microsoft Teams. Aby wziąć udział w szkoleniu wymagana jest rejestracja.

Juwenalia Uczelni Niepublicznych 2023 – darmowy bilet dla studentów WIT

Szanowni Studenci! Z radością zapraszamy Was na zbliżające się, wyjątkowe wydarzenie, które na pewno rozgrzeje Wasze serca w te coraz cieplejsze dni!

Delegacja uczelni artystycznej z Hiszpanii

Przyjechała do nas z wizytą delegacja z uczelni artystycznej Escola d'Art i Superior de Disseny de les Illes Balears z Palmy, w Hiszpanii.

Konferencja naukowa speakART - podsumowanie

W dniach 9-12 maja 2023 odbyła się pierwsza międzynarodowa konferencja naukowa ART – LANGUAGE – TECHNOLOGY zorganizowana przez naszą uczelnię.

A'Design Award dla Małgorzaty Sobocińskiej-Kiss

Miło nam poinformować, że nasza wykładowczyni, dr Małgorzata Sobocińska-Kiss zdobyła prestiżową nagrodę A'Design Award w kategorii Human-Centered, Inclusive, and Accessible Design za ...

Juwenalia Uczelni Niepublicznych 2023 - WIT w gronie organizatorów wydarzenia

26 maja br. na Stadionie Olimpia w Warszawie odbędą się Juwenalia Uczelni Niepublicznych, których współorganizatorem jest nasza Uczelnia.

Kolaże Anny Kłos w serii C'est Mon Dada

Miło nam poinformować że kolaże Anny Kłos zostały wydane nakładem kultowego irlandzkiego wydawnictwa Redfoxpress w serii C'est Mon Dada poświęconej poezji wizualnej w duchu dadaizmu

WIT Erasmus+ Staff Week

Zapraszamy kadrę naukowo-dydaktyczną i administracyjną zainteresowaną współpracą międzynarodową na WIT Erasmus+ International Week 2023, który odbędzie się w dniach 8-12 maja 2023 r.

Konkurs ADIDAS ART CONTEST

Nasza uczelnia objęła patronatem konkurs graficzny ADIDAS ART CONTEST, którego organizatorem jest sklep adidas Warszawa.

Wizyta przedstawicieli Uniwersytetu w Lipawie

W okresie przedświątecznym nasza uczelnia gościła przedstawicieli Uniwersytetu w Lipawie na Łotwie w ramach programu Erasmus+.

Konferencja ART – LANGUAGE – TECHNOLOGY

W dniach 9-11 maja 2023 w WIT organizujemy międzynarodową konferencję naukową ART – LANGUAGE – TECHNOLOGY skierowaną do środowisk naukowych i artystycznych zainteresowanych propagowan...

Życzenia Wielkanocne

Spokojnych i pogodnych Świąt Wielkanocnych pełnych miłości, pokoju i rodzinnego ciepła życzy Rektor prof. Maciej Krawczak, Prorektor dr Barbara Mażbic-Kulma, Prorektor dr Jarosław Sik...