Aktualności

Wystawy naszych wykładowców na Uniwersytecie Lipawskim

15 kwietnia na Uniwersytecie Lipawskim na Łotwie została otwarta wystawa naszych wykładowców: Anny Kłos, Joanny Mankiewicz i Grzegorz Rogali,

Lider przyszłości – wykład ONLINE

Zapraszamy na wykład online pt. „Lider przyszłości”, który poprowadzi dr Beatricze Andrzejewska.

Sztuka wobec wojny, traumy i ocalenia – wykład ONLINE

Zapraszamy na kolejny wykład online pt. „Sztuka wobec wojny, traumy i ocalenia” z cyklu autorskich wykładów Monograficznych dra Artura Tanikowskiego „KOŁO sztuki”

Życzenia Wielkanocne

Spokojnych i pogodnych Świąt Wielkanocnych pełnych miłości, pokoju i rodzinnego ciepła życzy Rektor prof. Maciej Krawczak, Prorektor dr Barbara Mażbic-Kulma, Prorektor dr. Jarosław...

Studenci WIT w programie Erasmus+

Trwa nabór na wyjazdy na studia w semestrze zimowym 2022-2023.

Zapraszamy na wystawę Augmented reality graphic prints

Wraz z Uniwersytetem Wielkotyrnowskim im. Świętych Cyryla i Metodego z wydziału sztuki zapraszamy do Galerii WIT na wystawę Augmented reality graphic prints.

Oferta edukacyjna dla studentów z Ukrainy

Przygotowujemy ofertę edukacyjną skierowaną do obywateli Ukrainy, którzy legalnie przebywają na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej i którzy w dniu 24 lutego 2022 r. byli studenta...

Partnerstwo WIT z Pretius

Studenci WIT ze specjalności Oracle Cloud w biznesie na kierunku Informatyczne Techniki Zarządzania rozpoczęli praktyki w Pretius.

Marcin Badtke prelegentem WDI

Marcin Badtke, nasz wykładowca na kierunku Informatyka wystąpi podczas prelekcji VOD na XIII edycji Warszawskich Dni Informatyki.

Warszawskie Dni Informatyki 2022

Po raz kolejny jesteśmy patronem Warszawskich Dni Informatyki - największego wydarzenia IT dla specjalistów i studentów w Polsce.

Reaktywacja działalności Koła programistycznego

Szanowni Studenci! Planujemy reaktywację działalności Koła programistycznego. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału w spotkaniu informacyjnym.

Pokaz prac studentów z pracowni dr Sylwii Caban

Serdecznie zapraszamy na otwarcie wystawy w najbliższy wtorek (29 marca) o godzinie 17.00 w Galerii WIT, ul. Gizów 6, Warszawa.

Współpraca WIT z Kętrzynem

Miło nam poinformować że nasza uczelnia rozpoczęła współpracę z miastem Kętrzyn, które będzie areną wielu wystaw i plenerów malarskich studentów WIT.

Wystawa Michała Piekarskiego „Kolorowe wiersze”

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy Michała Piekarskiego "Kolorowe wiersze" w dniu 19 marca o godz. 19:00. Wystawa potrwa do 13 maja.

World Vibrations w Galerii WIT

W dniach od 7-14 marca w Galerii WIT na wystawie zatytułowanej World Vibrations prezentowane będą prace współczesnych łotewskich grafików, wykładowców, absolwentów i studentów kier...