Aktualności

EUROSTUDENT

Bierzemy udział w największym europejskim przedsięwzięciu badawczym dotyczącym życia studentów w formie ankiety internetowej – EUROSTUDENT. Jest to cykliczny projekt, który pozwala...

Sukcesy Absolwentów WIT - Magdalena Cebula z nominacją do TOP 100 Women in AI

Magdalena Cebula - absolwentka kierunku Informatyka (studia magisterskie) z nominacją do TOP 100 Women in AI.

Wystawa malarstwa Dariusz Mląckiego „Koperty i Ramy – tajemnica nieustannym źródłem sztuki”

Serdecznie zapraszamy na wystawę naszego wykładowcy dr hab. Dariusza Mląckiego, która odbędzie się 26.05.2022 o godz. 18.00 w Galerii Retroavangarda Jerozolimskie Business Park.

„Bilans Twoich umiejętności, potencjału i motywacji i wybór dalszej drogi zawodowej” – warsztat ONLINE

Zapraszamy na warsztat online pt. „Bilans Twoich umiejętności, potencjału i motywacji i wybór dalszej drogi zawodowej”, który poprowadzi dr Anna Bugalska

Perspektywy Women in Tech Summit 2022

Jako partner akademicki serdecznie zapraszamy Studentki i Studentów naszej Uczelni do bezpłatnego udziału w największej w Europie konferencji dla kobiet w TECH & IT organizowanej p...

Wernisaż wystawy Andrzeja Popiela

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy Andrzeja Popiela pt. Strefa wolna od empatii, życzliwości, solidarności.

Dzika furia i skrajna gwałtowność – wykład ONLINE

Zapraszamy na kolejny wykład online pt. „Dzika furia i skrajna gwałtowność” z cyklu autorskich wykładów Monograficznych dra Artura Tanikowskiego „KOŁO sztuki”

💙💛 Kurs przygotowawczy grafika 2D, bezpłatny, z dofinansowaniem dla studentów, uchodźców z Ukrainy

WIT wspólnie z NAWA przygotował ofertę, w ramach której proponujemy kurs przygotowawczy grafika 2D.

Zapraszamy na wernisaż wystawy 10xWIT

Wystawa 10xWIT inauguruje realizację porozumienia zawartego pomiędzy Miastem Kętrzyn i WIT Szkołą Wyższą dotyczącego szeroko rozumianej współpracy.

Juwenalia Niepublików 2022

Wielkimi krokami zbliżają się Juwenalia Niepublików, jako współorganizatorzy tegorocznej edycji serdecznie zapraszamy w czwartek 19 maja 2022 na stadion Olimpii w Parku Moczydło.

Wystawy Anny Kłos i Joanny Mankiewicz w Kongresie Polaków w Republice Czeskiej

Od 5 maja w Kongresie Polaków w Republice Czeskiej można oglądać wystawy naszych wykładowców: Anny Kłos i Joanny Mankiewicz.

Koło Naukowe FOKS-WIT ze stypendium Ministra

Uprzejmie informujemy, że konkurs w ramach II edycji programu „Studenckie koła naukowe tworzą innowacje” został rozstrzygnięty. Koło Naukowe FOKS-WIT otrzymało finasowanie z przezn...

Delegacja pracowników uniwersytetu Dyneburskiego w WIT

W dniach 25 – 29 kwietnia 2022 r. nasza uczelnia w ramach programu Erasmus+ gości delegację pracowników Uniwersytetu Dyneburskiego.

Odwiedź stoisko WIT na Targach Edukacyjnych!

Targi edukacyjne na dobre wpisały się w szkolne kalendarze. W najbliższy czwartek i piątek (8-9 września) spotkacie nas podczas Warszawskiego Salonu Edukacyjnego Perspektywy.

Wystawa malarstwa prof. Urszuli Ślusarczyk

Serdecznie zapraszamy wernisaż wystawy malarstwa prof. Urszuli Ślusarczyk, który odbędzie się 25.04.2022 o godz. 18.00 w Galerii Retroavangarda Jerozolimskie Business Park.