Aktualności

Studenci WIT wystąpią na Warszawskich Dniach Informatyki

Adrian Szyłak, Jan Konarski i Bartłomiej Goźliński będą prelegentami warsztatu pt. Mikrokontrolery w systemie opieki nad osobami starszymi.

Prelegenci WIT na Warszawskich Dniach Informatyki

Paweł Pławiak (kierunek Informatyka) i Jarosław Żeliński (kierunek ITZ) prelegentami podczas Warszawskich Dni Informatyki.

WIT jest patronem Warszawskich Dni Informatyki - wydarzenia IT dla specjalistów i studentów w Polsce

Warszawskie Dni Informatyki (WDI) to od lat najważniejsze wydarzenie polskiego IT, bogata agenda składająca się z kilkuset wystąpień oraz trwające równolegle największe w Polsce targi...

International Spring Invitational Exhibition

Anna Kłos bierze udział w międzynarodowej wystawie plakatu (International Spring Invitational Exhibition) pt. ‘Way of Design’ w Korei Południowej.

ABW w systemie organów bezpieczeństwa państwa - bezpłatne spotkanie online

Dnia 30 marca 2023 o godzinie 18.00 zapraszamy Studentów i Absolwentów na spotkanie w ramach Akademii WIT z przedstawicielami Biura Kadr ABW. Spotkanie poświęcone będzie aspektom staż...

Zmarł Jarosław Tondera

Z głębokim smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 9 marca 2023 roku odszedł nagle i niespodziewanie Jarosław Tondera, zastępca Kierownika Międzywydziałowego Studium Języków Obcych.

Odwiedź stoisko WIT na Targach Edukacyjnych!

W najbliższy piątek i sobotę (10 i 11 marca) spotkacie nas podczas XXIX Międzynarodowego Salonu Edukacyjnego Perspektywy 2023.

Wykład: Introduction to Cloud Computing and Digital Forensics

Zapraszamy na wykład dra Stavrosa Simou z Uniwersytetu w Mitylenii (Grecja) na temat „Introduction to Cloud Computing and Digital Forensics”, który zostanie wygłoszony w języku angiel...

Seminarium: System Autonomiczny Spedytor - identyfikacja zagadnień decyzyjnych

Zapraszamy na seminarium Instytutu Badań Systemowych Polskiej Akademii Nauk, które odbędzie się 1 marca 2023 (środa) o godzinie 13:15 w formie online.

Student WIT w PSRP

Miło nam poinformować że nasz student - Kamil Maciak został członkiem Komisji Rewizyjnej Parlamentu Studentów RP na kadencję 2023-24.

Wernisaż dwóch wystaw w CSW Solvay

Zapraszamy do Centrum Sztuki Współczesnej Solvay w Krakowie na wystawę prac Małgorzaty Sobocińskiej-Kiss oraz najlepszych dyplomów z ostatniego rocznika absolwentów Grafiki WIT.

Wernisaż prac pt. KOCIE OPOWIEŚCI

W Kętrzynie w Galerii RastArt odbył się wernisaż prac pt. KOCIE OPOWIEŚCI autorstwa Jarosława Tondery, wykładowcy WIT.

Studenckie Koło Naukowe FOKS działające przy Wydziale ITZ ponownie nagrodzone!

27 stycznia 2023 roku w siedzibie Kancelarii Prezesa Rady Ministrów rozdano nagrody Ogólnopolskiego Międzyuczelnianego Konkursu Młodych Mistrzów, organizowanego w ramach XXVIII Forum ...

#Pomagam Ukrainie

Pomoc dla Ukrainy - zbiórka dla potrzebujących z Łucka i okolic.

Goście z Łotwy

W dniach 09 - 13 stycznia 2023 r. w ramach programu Erasmus+ WIT Szkoła Wyższa gościła przedstawicieli Działu Współpracy Zagranicznej Uniwersytetu w Liepaji pana Patriksa Morevsa i pa...