Aktualności

Nasza uczelnia została wyróżniona certyfikatem "Wiarygodna Szkoła" przyznanym nam przez Akademickie Centrum Informacyjne.

Zostały nim wyróżnione te uczelnie wyższe, które działają w oparciu o silne podstawy prawne, posiadają odpowiednią bazę dydaktyczną, zapewniają komfortowe warunki studiowania, twor...

Piknik Internautów (4-5 czerwca br) który jak co roku zorganizowaliśmy wspólnie z Urzędem Miasta tym razem przeniósł się do parku Agrykola.

Szczegóły : patrz tutaj.

Rozpoczęliśmy rekrutację na rok akademicki 2005/2006.

Szczegóły dotyczące zapisów oraz rejestracja on-line na stronie: informator.wit.edu.pl. Zapraszamy!

Informatyka Medyczna - Od 15 maja br prowadzimy zapisy na nowy, modułowy system studiów podyplomowych.

Szczegóły: patrz tutaj.

Bezprzewodowy Internet w WSISiZ WIT!!!

W sieci Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania WIT w Warszawie został wdrożony bezprzewodowy system połączeniowy WiFi.

Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości ogłaszają II Konkurs na Najlepsze Biznesplany!!!

Jeśli masz pomysł na własny biznes, spisz go na max. 3 stronach A4 i prześlij na adres: konkurs@inkubatory.pl Więcej informacji: www.inkubatory.pl i www.sfbcc.org.pl

I miejsce w rankingu WPROST! W tegorocznym, najstarszym i najbardziej prestiżowym rankingu wyższych uczelni tygodnika Wprost, pierwsze miejsce wśród niepaństwowych szkół niebiznesowych zajęła Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania WIT.

W związku z pogrzebem Ojca Świętego dzień 8 kwietnia br. Rektor WIT ogłasza dniem rektorskim.

Jak co roku, w okresie ferii zimowych (w dn. 14-18 lutego br.) organizujemy "Zimową Szkołę Informatyki" dla licealistów i nauczycieli.

Rejestracja on-line oraz szczegółowy program kursów na stronie: http://ubi.wsisiz.edu.pl

Inauguracja inkubatora w WIT W dniu 4 listopada b.r. odbyła się w naszej Uczelni inauguracja działalności Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości.

Podczas inauguracji ogłoszony został pierwszy konkurs na najlepsze biznesplany (pomysły, które będą realizowane w inkubatorze WIT). W konferencji wzięli udział m.in.: Poseł na Sejm...

W semestrze letnim roku akademickiego 2004/2005 wprowadzamy modułowy system studiów podyplomowych z informatyki medycznej.

W systemie tym program studiów został podzielony na moduły, stanowiące autonomiczne jednostki dydaktyczne. Słuchacz może ukończyć wybrane kursy z zakresu ogólnej wiedzy informatycz...

29 listopada br. ruszyła Akademia CISCO !

Jak co roku WIT organizuje zajęcia z akademii CISCO.

Nowe możliwości pomocy materialnej dla studentów WIT.

Pomoc ta jest adresowana głównie do studentów, których sytuacja finansowa utrudnia lub uniemożliwia studiowanie. Zakres tej pomocy jest znacznie większy niż dotychczas. W przypad...

VIII Konferencja Polskiego Towarzystwa Badań Operacyjnych i Systemowych

W dniach 23-25 września 2004 r., przy współudziale WIT, została zoorganizowana VIII Konferencja Polskiego Towarzystwa Badań Operacyjnych i Systemowych.

Inauguracja roku akademickiego 2004/2005

Dnia 18 września 2004 r. w teatrze Roma odbyła się uroczysta inauguracja roku akademickiego 2004/2005.