Zmarł Profesor Florian Stanisław Piasecki

Z głębokim smutkiem i żalem informujemy o śmierci prof. dr. hab. inż. Floriana Stanisława Piaseckiego, wykładowcy akademickiego na Wydziale Informatycznych Technik Zarządzania, wspaniałego człowieka, który na zawsze pozostanie w naszej pamięci.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w 17 sierpnia 2018 r. o godz. 14:00 na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach.

Rodzinie i Najbliższym składamy wyrazy głębokiego współczucia

Rektor, Senat i pracownicy
Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania

Studentka WIT w finale Idea Design Award 2019
01/04/2020

Studentka WIT w finale Idea Design Award 2019

Aż 6 plakatów Magdaleny Kosewskiej, studentki Grafiki WIT, zostało zakwalifikowanych przez jury do finału międzynarodowego konkursu Idea Design Award 2019.
Komunikat Rektora w sprawie zapomóg
30/03/2020

Komunikat Rektora w sprawie zapomóg

Utrata źródła dochodów \ trudna sytuacja życiowa w związku z wprowadzeniem w kraju stanu epidemii.
Wsparcie psychologiczne
26/03/2020

Wsparcie psychologiczne

Obecny czas jest trudny dla nas wszystkich. Pod wieloma względami. Wszyscy oczekujemy powrotu do normalności, tymczasem każda osoba, z którą rozmawiamy aktualnie z czymś się zmaga i przestawia swój tryb, do którego się przyzwyczaiła na tryb wyjątkowy.