Prof. dr hab. inż. Janusz Kacprzyk − pracownik naukowy Wydziału Informatyki WSISiZ został wybrany członkiem Awards Committee of the IEEE Computational Intelligence Society

Prof. dr hab. inż. Janusz Kacprzyk, Fellow of IEEE, został wybrany członkiem Awards Committee of the IEEE Computational Intelligence Society. Komitet przyznaje corocznie najbardziej prestiżowe nagrody IEEE z dziedziny inteligencji obliczeniowej: Neural Networks Pioneer Award, Fuzzy Systems Pioneer Award, Evolutionary Computation Pioneer Award, Meritorious Service Award, IEEE Transactions on Neural Networks Outstanding Paper Award, IEEE Transactions on Fuzzy Systems Outstanding Paper Award, IEEE Transactions on Evolutionary Computation Outstanding Paper Award, Outstanding Chapter Award, Outstanding PhD Dissertation Award, Outstanding Organization Award, the Outstanding Early Career Award, a w szczególności IEEE Frank Rosenblatt Award przyznawanej centralnie przez IEEE.

Wybierz studia Technologie Oracle w biznesie
16/09/2019

Wybierz studia Technologie Oracle w biznesie

Do 21 września trwa nabór na dualne studia stacjonarne „Technologie Oracle w biznesie” na kierunku Informatyczne Techniki Zarządzania
Inauguracja Roku Akademickiego 2019/2020
29/08/2019

Inauguracja Roku Akademickiego 2019/2020

Serdecznie zapraszamy na Uroczystość Inauguracji Roku Akademickiego 2019/2020, która odbędzie się 25 września 2019 o 18.00 w Centrum Sztuki FORT Sokolnickiego w Warszawie.
WIT z Andrzejem Wieteszką i Good Looking Studio
26/08/2019

WIT z Andrzejem Wieteszką i Good Looking Studio

Trwają wytężone prace i niebawem budynek, w którym odbywają się zajęcia studentów Grafiki WIT jak i cała okolica Galerii WIT zyskają nowy mural.
WIT na Warszawskim Salonie Maturzystów
20/08/2019

WIT na Warszawskim Salonie Maturzystów

Warszawski Salon Maturzystów odwiedzają tłumy młodzieży. W tym roku po raz czternasty spotkamy się z maturzystami w pięknej auli Politechniki Warszawskiej.
Absolwenci WIT doskonale radzą sobie na rynku pracy
19/08/2019

Absolwenci WIT doskonale radzą sobie na rynku pracy

Najnowsze dane o sytuacji absolwentów na rynku pracy jasno dowodzą, że warto studiować Zarządzanie w WIT, a tak się świetnie składa, że prowadzimy jeszcze rekrutację na ten kierunek studiów.
Złoty Medal dla studenta Grafiki WIT
09/08/2019

Złoty Medal dla studenta Grafiki WIT

Miło nam poinformować że Ryszard Pęza - student Grafiki WIT otrzymał Złoty Medal na Międzynarodowym Konkursie Ilustratorskim SIGNÚ 2019.