Prof. dr hab. inż. Janusz Kacprzyk − pracownik naukowy Wydziału Informatyki WSISiZ został wybrany członkiem Awards Committee of the IEEE Computational Intelligence Society

Prof. dr hab. inż. Janusz Kacprzyk, Fellow of IEEE, został wybrany członkiem Awards Committee of the IEEE Computational Intelligence Society. Komitet przyznaje corocznie najbardziej prestiżowe nagrody IEEE z dziedziny inteligencji obliczeniowej: Neural Networks Pioneer Award, Fuzzy Systems Pioneer Award, Evolutionary Computation Pioneer Award, Meritorious Service Award, IEEE Transactions on Neural Networks Outstanding Paper Award, IEEE Transactions on Fuzzy Systems Outstanding Paper Award, IEEE Transactions on Evolutionary Computation Outstanding Paper Award, Outstanding Chapter Award, Outstanding PhD Dissertation Award, Outstanding Organization Award, the Outstanding Early Career Award, a w szczególności IEEE Frank Rosenblatt Award przyznawanej centralnie przez IEEE.

Studentka WIT w finale Idea Design Award 2019
01/04/2020

Studentka WIT w finale Idea Design Award 2019

Aż 6 plakatów Magdaleny Kosewskiej, studentki Grafiki WIT, zostało zakwalifikowanych przez jury do finału międzynarodowego konkursu Idea Design Award 2019.
Komunikat Rektora w sprawie zapomóg
30/03/2020

Komunikat Rektora w sprawie zapomóg

Utrata źródła dochodów \ trudna sytuacja życiowa w związku z wprowadzeniem w kraju stanu epidemii.
Wsparcie psychologiczne
26/03/2020

Wsparcie psychologiczne

Obecny czas jest trudny dla nas wszystkich. Pod wieloma względami. Wszyscy oczekujemy powrotu do normalności, tymczasem każda osoba, z którą rozmawiamy aktualnie z czymś się zmaga i przestawia swój tryb, do którego się przyzwyczaiła na tryb wyjątkowy.