Prof. dr hab. inż. Janusz Kacprzyk − pracownik naukowy Wydziału Informatyki WSISiZ został wybrany członkiem Awards Committee of the IEEE Computational Intelligence Society

Prof. dr hab. inż. Janusz Kacprzyk, Fellow of IEEE, został wybrany członkiem Awards Committee of the IEEE Computational Intelligence Society. Komitet przyznaje corocznie najbardziej prestiżowe nagrody IEEE z dziedziny inteligencji obliczeniowej: Neural Networks Pioneer Award, Fuzzy Systems Pioneer Award, Evolutionary Computation Pioneer Award, Meritorious Service Award, IEEE Transactions on Neural Networks Outstanding Paper Award, IEEE Transactions on Fuzzy Systems Outstanding Paper Award, IEEE Transactions on Evolutionary Computation Outstanding Paper Award, Outstanding Chapter Award, Outstanding PhD Dissertation Award, Outstanding Organization Award, the Outstanding Early Career Award, a w szczególności IEEE Frank Rosenblatt Award przyznawanej centralnie przez IEEE.

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.