Prof. dr hab. inż. Janusz Kacprzyk − pracownik naukowy Wydziału Informatyki WSISiZ został wybrany członkiem Awards Committee of the IEEE Computational Intelligence Society

Prof. dr hab. inż. Janusz Kacprzyk, Fellow of IEEE, został wybrany członkiem Awards Committee of the IEEE Computational Intelligence Society. Komitet przyznaje corocznie najbardziej prestiżowe nagrody IEEE z dziedziny inteligencji obliczeniowej: Neural Networks Pioneer Award, Fuzzy Systems Pioneer Award, Evolutionary Computation Pioneer Award, Meritorious Service Award, IEEE Transactions on Neural Networks Outstanding Paper Award, IEEE Transactions on Fuzzy Systems Outstanding Paper Award, IEEE Transactions on Evolutionary Computation Outstanding Paper Award, Outstanding Chapter Award, Outstanding PhD Dissertation Award, Outstanding Organization Award, the Outstanding Early Career Award, a w szczególności IEEE Frank Rosenblatt Award przyznawanej centralnie przez IEEE.

Filip Pachucki kolejnym gościem Spotkań z Twórcami
17/01/2020

Filip Pachucki kolejnym gościem Spotkań z Twórcami

Zapraszamy na spotkanie z absolwentem Grafiki WIT Filipem Pachuckim, który od 5 lat profesjonalnie zajmuje się animacją komputerową na potrzeby filmów, gier i reklam!
Zastosowanie filtrów graficznych dla regularyzacji map fluencji w planowaniu radioterapii techniką IMRT
15/01/2020

20 stycznia Przemysław Juszczuk przedstawi referat w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN
Wernisaż wystawy „Rośliny nas ocalą”
14/01/2020

Wernisaż wystawy „Rośliny nas ocalą”

Zapraszamy na uroczyste otwarcie nowej wystawy w Pałacu w Jabłonnie. Autorką wystawy zatytułowanej „Rośliny nas ocalą” jest Aneta Jaźwińska.
Indywidualna wystawa pt. „typo-collages”
13/01/2020

Indywidualna wystawa pt. „typo-collages”

Serdecznie zapraszamy na wystawę indywidualną dr Anny Kłos – wykładowcy kierunku Grafika WIT.
Dowiedz się więcej o wystawie pt. „typo-collages”
Międzynarodowa wystawa plakatu społecznego „Ja, Metropolia”
07/01/2020

Międzynarodowa wystawa plakatu społecznego „Ja, Metropolia”

Serdecznie zapraszamy na otwarcie wystawy w Galerii WIT „Ja, Metropolia”.
Stypendium Ministra dla studenta WIT
19/12/2019

Stypendium Ministra dla studenta WIT

Z radością inforumujemy że Ryszard Pęza student Grafiki WIT Szkoła Wyższa pod auspicjami PAN otrzymał w dniu 19 grudnia 2019 r. stypendium Ministra za znaczące osiągnięcia.